Bieg 5 MIL. Na starcie stanęło 300 osób.
Część Teamu ASA Biegiem po Zdrowie na biegu 5 MIL.
ASA ufundowała dla zwycięzców zdrowe nagrody.
Jarosław Hejka z Teamu ASA.
Piotr Suchenia trener Teamu ASA tym razem na drugim stopniu podium.
Team ASA rywalizował także drużynowo.
Data publikacji: 05.06.2014r.drukujdrukuj

Kategoria: Aktywności

ASA wspiera i promuje zdrowy tryb życia także wśród… żołnierzy

Bieg „PIĘĆ MIL" O PUCHAR DOWÓDCY OKRĘTÓW BOJOWYCH, jaki odbył się 30 maja br. w Gdyni, to przykład jak można promować zdrowy tryb życia wykorzystując zupełnie wyjątkowe miejsce! Głównym celem biegu była popularyzacja i upowszechnianie biegania, jako najprostszej formy aktywności ruchowej i prozdrowotnej wśród żołnierzy zawodowych.
 
Bieg rozegrany został w bardzo nietypowej jak dla biegaczy scenerii. Trasa prowadziła wzdłuż nabrzeża portowego Portu Wojennego w Gdyni. Marynarka Wojenna zorganizowała imprezę tylko dla zawodników z przepustkami, ale dla nas i naszego Teamu ASA Biegiem na Zdrowie zrobiono wyjątek. Jako jedyni mogliśmy wystawić swoich cywili. To wszystko dzięki Danielowi Kowalskiemu zawodowemu żołnierzowi – organizatorowi Biegu, który na co dzień jest także zawodnikiem naszego Teamu ASA Biegiem po Zdrowie.
Nasza Firma wsparła organizację biegu i ufundowała nagrody w postaci swoich preparatów.
 
Jak relacjonują nasi zawodnicy - warto było pobiec po nabrzeżach Portu Wojennego, wzdłuż ustawionych okrętów.  Dla marynarzy z dywizjonu Okrętów Bojowych to nic nowego, ale dla nas mijających zacumowane fregaty, okręty rakietowe, korwetę, okręty podwodne i hydrograficzne to całkiem nietypowa sceneria do biegania. Dodatkowo po biegu niepowtarzalna okazja –zwiedzanie portu oraz okrętów także tych podwodnych.
 
Zeszłoroczny zwycięzca Piotr Suchenia (trener Team-u ASA w Gdyni ) musiał uznać wyższość st. szer. Marcina Chabowskiego, lekkoatlety, jednego z najlepszych długodystansowców w kraju i zwycięzcę wielu prestiżowych biegów.
 
Duzy sukces odniosła zawodniczka naszego Team-u Olga Łotocka, która zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji kobiet. Wynik jaki uzyskała w dużej mierze przyczyniał się do dobrego, piątego miejsca naszego team-u w klasyfikacji drużynowej. Wszystkie osoby biorące udział w tym niecodziennym wydarzeniu jeszcze długo, długo będą wspominać ten bieg.


Nasze marki: