Doskonalenie umiejętności jazdy samochodem
Doskonalenie umiejętności jazdy samochodem
Doskonalenie umiejętności jazdy samochodem
Szkolenie z programu Exel
Szkolenie z programu Exel
Data publikacji: 22.05.2014r.drukujdrukuj

Kategoria: Aktywności

Excel i technika prowadzenia samochodu – już bez tajemnic!

W okresie kwiecień – maj br. odbyły się kolejne szkolenia z obszaru projektu finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego pn. „Akademia AS-ów. Kompleksowy program rozwoju kwalifikacji pracowników firmy ASA Sp. z o.o. Głubczyce.” w ramach działania 8.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
 
Tym razem pracownicy ASA odkrywali tajniki programu Excel oraz doskonalili swoje umiejętności jazdy samochodem.
 
Na szkoleniu pt. „Doskonalenie umiejętności jazdy samochodem uczestnicy” pozyskali wiedzę i umiejętności z zakresu technik jazdy: ekologicznej, ekonomicznej i bezpiecznej. Nabyli także umiejętności pozwalające na opanowanie samochodu, który wpada w poślizg (ćwiczenia na specjalnej płycie poślizgowej). Dowiedzieli się również jak jeździć, aby ograniczać zużycie paliwa – nawet do 20%. Co cieszy, uczestnicy zaraz po szkoleniu, zaczęli podczas jazdy wdrażać poznane techniki prowadzenia samochodów, zarówno tych służbowych jak i prywatnych.
 
Szkolenia podnoszące umiejętności wykorzystania programu Excel pozwoliły z kolei poznać tajniki programu, tak aby wprowadzanie, wyszukiwanie czy analiza danych była wykonywana w bardziej zautomatyzowany sposób. Szkolenia, prowadzone w pełni warsztatowo, były ukierunkowane na usprawnienie i przyspieszenie pracy z programem Excel przez uczestników Akademii Asów. Przekazane przez trenerkę przydatne wskazówki i praktyczne rozwiązania, na pewno pozwolą na bardziej efektywne wykorzystanie, nieznanych dotąd przez wielu uczestników, tajników programu Excel.
 
Akademia Asów trwać będzie do końca 2014 roku, toteż przed uczestnikami projektu wiele jeszcze wiele ciekawych i inspirujących szkoleń.
 


Nasze marki: