LaciBios femina partnerem konferencji „Od pasa w dół”
LaciBios femina partnerem konferencji „Od pasa w dół”
LaciBios femina partnerem konferencji „Od pasa w dół”
Data publikacji: 25.06.2015r.drukujdrukuj

Kategoria: Aktywności

LaciBios femina partnerem konferencji „Od pasa w dół”

Na zaproszenie Stowarzyszenia „Od pasa w dół” nasza Firma włączyła się w działania promocyjno-edukacyne dotyczące zdrowia intymnego Polek i wraz ze swoją linią preparatów LaciBios femina pojawiła się w dniach 20-21 czerwca na w Warszawie na konferencji pt. „Zdrowie intymne kobiet”.

Stowarzyszenie „Od pasa w dół” jest inicjatywą odważnych, zdecydowanych, niebojących się trudnych tematów kobiet, dla których chęć pomocy i edukacja są wartościami nadrzędnymi. Wśród członkiń znajdują się lekarze, psychologowie, prawnicy, osoby ze środowiska pielęgniarskiego, wykładowcy, specjaliści od marketingu i artyści. Wszystkie te osoby otwarcie mówią o problemach intymnych kobiet, angażują się w działania Stowarzyszenia i wspierają je doświadczeniami i zdobytą wiedzą.

W  konferencji jako prelegenci udział wzięli lekarze, położne, psychologowie, kosmetolodzy, ale także osoby ze środowiska pielęgniarskiego, wykładowcy szkól wyższych, prawnicy i artyści. Pojawiły się także, osoby związane z mediami. Dzięki temu wydarzenie miało spójną formułę, dającą uczestniczącym w nich osobom kompendium wiedzy na zadany temat.

Podczas wykładów i warsztatów w których udział wzięło ponad 500 kobiet poruszano wiele ważnych, a czasami nawet kontrowersyjnych tematów, szczególnie w kwestiach dotyczących porodów w Polsce.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się wykłady: Jak czytać etykiety preparatów do higieny intymnej? Rola pH preparatów do higieny intymnej. Wpływ hormonów na życie kobiety.

Poruszane były także tematy związane z etapami i tajemnicami kobiecej seksualności, ginekologii estetycznej, problemem nietrzymania moczu. Jako gość specjalny pojawiła się także znana dziennikarka, prezenterka, coach Omena Mensah, która podpowiadała jak osiągnąć sukces w oparciu o najlepsze strony swojej kobiecości.

Konferencji towarzyszyła wystawa stoisk partnerskich, na których Panie mogły dokładnie zapoznać się z ofertą kierowaną do kobiet, a w przypadku naszego stoiska otrzymały także próbki naszych preparatów do higieny intymnej.

LaciBios femina – z preparatami z tej serii czyli doustnym probiotykiem ginekologicznym i specjalistycznymi dermokosmetykami - zdrowie intymne kobiety jest pod kontrolą przez cały rok. Warto o tym pamiętać, szczególnie teraz  kiedy wiele Pań wybiera się na wakacyjny wypoczynek, bo podczas urlopu, często, ze względu na wysoką temperaturę i dużą wilgotność powietrza, dochodzi do zaburzeń mikroflory pochwy, a w konsekwencji można nabawić się infekcji.


Nasze marki: