Świadoma Mama powraca…
Data publikacji: 06.03.2014r.drukujdrukuj

Kategoria: Aktywności

Świadoma Mama powraca…

W marcu 2014 roku rozpoczęła się kolejna edycja kampanii edukacyjnej Świadoma Mama intymnie. Partnerem merytorycznym akcji jest LaciBios femina - doustny probiotyk ginekologiczny.
 
Inicjatywa skierowana jest do kobiet w ciąży i kobiet, które niedawno zostały mamami, a jej celem jest edukacja i kształtowanie świadomości kobiet w kwestiach związanych ze zdrowiem, seksualnością, profilaktyką zdrowia intymnego, a także higieną kobiet w czasie ciąży i po urodzeniu dziecka.
 
ASA wspólnie ze Świadomą Mamą zaplanowała cykl 40. otwartych warsztatów edukacyjnych  (w 20 miastach Polski) z udziałem wybitnych ekspertów: ginekologa, seksuologa, dietetyka, dermatologa, douli  oraz znanej i lubianej aktorki – Pauliny Holtz, która będzie prowadziła warsztaty i dzieliła się swoimi doświadczeniami.
 
W każdym mieście będą odbywały się dwa spotkania. Jedno będzie dedykowane młodym mamom, drugie przeznaczone będzie dla kobiet w ciąży.
Podczas warsztatów poruszane będą głownie  tematy intymne, które wciąż uznawane są za tabu. Uczestniczki podczas każdego spotkania będą miały okazję porozmawiać z ekspertami, uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania I zintegrować się z pozostałymi Mamami.
 
Pierwsze spotkanie odbyło się 6 marca w Warszawie, następne odbędzie się 20 marca w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy na warsztaty Świadoma Mama intymnie.
Więcej informacji o akcji  na www.zdrowieintymne.pl/swiadoma_mama


Nasze marki: