Fot.: Eastnews
Fot.: Eastnews
Fot.: Eastnews
Fot.: Eastnews
Fot.: Eastnews
Data publikacji: 28.03.2011r.drukujdrukuj

Kategoria: Informacje ogólne

Nowy portal onaonaona.com – Piękne Strony Kobiety wystartował!

W piątek 25 marca br. w Warszawie, w Instytucie Sharleya odbyła się uroczysta gala z okazji inauguracji nowego portalu dla kobiet onaonaona.com – Piękne Strony Kobiety.

Pomysłodawczynią i założycielką tego portalu jest znana i lubiana, popularna dziennikarka, prezenterka, wielka osobowość telewizyjna - Agata Młynarska.

Agata Młynarska to również gwiazda kampanii LaciBios femina - pierwszego w Polsce doustnego probiotyku ginekologicznego, dbającego o zdrowie intymne kobiety.

Na premierze tego wyjątkowego portalu (pierwszego stworzonego przez gwiazdę telewizyjną) pojawiło się wiele znanych osobistości ze świata mody, sztuki, rozrywki. Przede wszystkim pojawiły się tam osoby, które już  współpracują z portalem i na jego stronach dzielą się swoimi doświadczeniami i pasjami. Wśród obecnych nie zabrakło zatem Olgi Bończyk, która na  www.onaonaona.com  pisze o tym, jak złożyła sobie zawodową propozycję, Majki Jeżowskiej, Moniki Richardson, Edyty Herbuś czy Joanny Kurowskej.

Największą uwagę zebranych przyciągnęła jednak gospodyni wieczoru - Agata Młynarska w jaskrawo-różowej sukience i cielistych szpilkach. Towarzyszyła jej córka Sylwia Mor oraz siostra Paulina Młynarska.

Na inauguracji pojawiło się także wiele innych znanych osób. Przybyła m.in. Maja Popielarska (z programu „Maja w ogrodzie”), piosenkarka Alicja Węgorzewska, aktorka Beata Ścibakówna, modelka Bogna Sworowska, Katarzyna Pakosińska (Kabaret Moralnego Niepokoju) oraz Aleksandra Kwaśniewska.

Wszyscy goście swoim przybyciem potwierdzili fakt, że ten nowy portal, adresowany do kobiet powyżej 35 roku życia, już od pierwszego dnia cieszy się dużym zainteresowaniem także wśród celebrytek i z pewnością będzie on ogromnym wsparciem  dla  działań dojrzałych kobiet, we wszelkich aspektach  ich życia - zawodowym, prywatnym, rodzinnym.

Zapraszamy na  onaonaona.com – Piękne Strony Kobiety wszystkie Panie, które potrzebują rzetelnej informacji, rekomendacji, inspiracji i ciekawej rozmowy. To właśnie dla Was stworzono ten portal.


Nasze marki: