Tomasz Zubilewicz – gwiazda kampanii Sterolea  - godny zaufania!
Data publikacji: 22.06.2011r.drukujdrukuj

Kategoria: Informacje ogólne

Tomasz Zubilewicz – gwiazda kampanii Sterolea - godny zaufania!

Jeden z najbardziej znanych w Polsce prezenterów prognozy pogody w telewizji. Inteligentny, dowcipny, z dużym poczuciem humoru.  Przedstawia prognozę pogody w sposób nowatorski i z humorem, a co najważniejsze, z dużą sprawdzalnością.

Słowem - Tomasz Zubilewicz to prezenter prognozy pogody, któremu możemy śmiało zaufać! Potwierdzają to również niezależne dane.

Z badania przeprowadzonego przez ARC Rynek i Opinia wynika, że ogromną sławą wśród prezenterów pogody może poszczycić się właśnie Tomasz Zubilewicz.

We wspominanym badaniu otrzymał on aż 75,8% głosów ankietowanych i tym samym zdobył opinię prezentera pogody wzbudzającego największe zaufanie wśród Polaków.

Przypomnijmy -  Pan Tomasz Zubilewicz jest twarzą ogólnopolskiej kampanii reklamowej preparatu Sterolea, który ostatnio również zdobył prestiżową nagrodę Laur Konsumenta Odkrycie Roku 2011.

Mamy zatem podwójny powód do dumy i serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu, którzy zaufali zarówno Panu Tomaszowi Zubilewicz , jak i preparatowi Sterolea.


Nasze marki: