Nowość – chusteczki do higieny intymnej LaciBios femina Comforta
Data publikacji: 06.12.2013r.drukujdrukuj

Kategoria: Nowości w ofercie

Nowość – chusteczki do higieny intymnej LaciBios femina Comforta

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kobiet, poszukujących dobrych, naturalnych produktów do higieny intymnej, swoją ofertę poszerzyliśmy o chusteczki do higieny intymnej LaciBios femina Comforta.
 
LaciBios femina Comforta to bogate w naturalne składniki, kojące chusteczki do higieny intymnej przeznaczone do codziennego użytku. Chusteczki zawierają bogatą gamę składników niezwykle korzystnych dla skóry okolic intymnych m.in. kwas mlekowy oraz chlorheksydynę. Kwas mlekowy tworzy kwaśne środowisko (pH 3,5), tym samym skutecznie zapobiegając niekontrolowanemu rozwojowi szkodliwych drobnoustrojów. Chlorheksydyna wykazuje działanie bakteriobójcze i bakteriostatyczne. Nie wywołuje podrażnień ani nie wysusza skóry.
 
Obecne w chusteczkach pielęgnacyjne składniki – takie jak wyciąg z nagietka oraz d-panthenol – dokładnie oczyszczają, intensywnie nawilżają i skutecznie regenerują delikatną skórę okolic dymnych.

Chusteczki wykonane są z wiskozy – włókna w 100% biodegradowalnego, dlatego  po użyciu można je bezpiecznie wrzucić do toalety, co zapewnia wygodę i higienę stosowania.

Chusteczki do higieny intymne LaciBios femina Comforta, doskonale sprawdzają się w podróży oraz w sytuacjach, gdy nie mamy bezpośredniego dostępu do łazienki. Stanowią doskonałe uzupełnienie codziennych zabiegów higienicznych Są wygodne w użyciu, odświeżają i łagodzą podrażnienia.
Co wyróżnia chusteczki do higieny intymnej LaciBios femina Comforta?
Chusteczki LaciBios femina Comforta są:

  • naturalne - oparte o naturalne surowce – są wolne od alergenów, parabenów, sztucznych barwników, mydła,
  • kojące - skutecznie łagodzą podrażnienia, dają uczucie komfortu i świeżości.
  • hypoalergiczne – nie uczulają, nie wywołują podrażnień,
  • bezpieczne – są przebadane przez lekarzy ginekologów, mogą być używane przez kobiety w ciąży, okresie połogu i karmiące piersią - posiadają odpowiednie dla okolic intymnych pH 3,5,
  • przebadane dermatologicznie,

Opakowanie zawiera 12 sztuk. Według opinii kobiet to optymalna ilość, która  łatwo zmieści się w każdej torebce lub kosmetyczce. (www.zdrowieintymne.pl/internautki-oceniaja-dermokosmetyki).
Do skutecznej i pełnej ochrony zdrowia intymne polecamy regularne i łączne stosowanie chusteczek z płynem do higieny intymnej LaciBios femina Protecta (lub Pregna), żelem do codziennej pielęgnacji skóry okolic intymnych oraz doustnym probiotykiem ginekologicznym LaciBios femina.
Już dziś zapytaj w aptece o chusteczki LaciBios femina Comforta i pozostałe preparaty.z serii LaciBios femina.


Nasze marki: