NOVOCARDIA wyróżniona przez farmaceutów w kategorii  „preparaty wzmacniające serce”

Apteka Media Sp. to wrocławska firma wydająca publikacje o tematyce zdrowotnej.             Jedną z nich jest kierowany do farmaceutów oraz personelu medycznego „świat farmacji”. Fachowe artykuły i  szeroki zakres tematyczny sprawia, że magazyn ten od lat cieszy się dużym zainteresowaniem oraz uznaniem w środowisku aptekarskim.

ASA członkiem Izby Gospodarczej „Śląsk”

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że firma ASA, Uchwałą Zarządu Izby Gospodarczej „Śląsk” została przyjęta w poczet jej Członków.

ASA wyróżniona Certyfikatem Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy

Firma ASA aktywnie wspiera działania mające na celu ochronę środowiska naturalnego. Od lat stosujemy najwyższe standardy dbałości o środowisko  -przede wszystkim poprzez doskonalenie procesów i procedur, modernizację maszyn i infrastruktury. Posiadamy wdrożony Sysłem jakości i środowiska.

Głównym kierunkiem dbałości o środowisko jest ograniczenie emisji zanieczyszczeń do powietrza,  minimalizacja wytwarzania odpadów, dążenie do ochrony zasobów naturalnych oraz tworzenie bezpiecznych miejsc pracy.

Badania biegłości w zakresie mikrobiologicznej analizy produktów kosmetycznych

W tym roku Firma ASA obchodzi jubileusz 20-lecia istnienia. W roku 1999 uruchomiono zakład produkcyjny, a  w roku 2000 wprowadzono na rynek nasze pierwsze dermokosmetyki. Aktualnie w swojej ofercie mamy znane i cenione przez Klientów produkty o właściwościach regeneracyjno - pielęgnacyjnych jak: Pentacrem, Epikrem, Acnefan i Skinea. Są to dermokosmetyki o wielokierunkowym działaniu, które w łatwy i sprawdzony sposób pomagają  dbać o stan i wygląd skóry.

Pentacrem - krem do pielęgnacji skóry dziecka

Dziecko

Kiedy niebo jego oczu

Przesłania cień łez

Matka koi jego troskę

Dotykiem płatków ust

Głaszcze len główki

Aksamitną rękawiczką dłoni

A kiedy na moment znika

Malec chwyta rąbek jej sukni

Wszak złączonych sercem

Nie da się rozdzielić.

Dorota Suder

Dbamy o środowisko - ASA sponsorem Konkursu Ekologicznego  pt.”Siejąc kwiaty pomagamy pszczołom”

24 października 2017r. w Miejskim Ośrodku Kultury  w Głubczycach odbyło się podsumowanie III Gminnego Konkursu Ekologicznego pt.”Siejąc kwiaty pomagamy pszczołom”. Organizatorem konkursu była zaprzyjaźniona z ASA Publiczna Szkoła Podstawowa w Grobnikach.

Celem konkursu ekologicznego o pszczołach było uświadomienie dzieciom jak wielkie znaczenie odgrywają pszczoły w przyrodzie oraz codziennym życiu człowieka.


Nasze marki: