ASA członkiem Izby Gospodarczej „Śląsk”

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że firma ASA, Uchwałą Zarządu Izby Gospodarczej „Śląsk” została przyjęta w poczet jej Członków.

Badania biegłości w zakresie mikrobiologicznej analizy produktów kosmetycznych

W tym roku Firma ASA obchodzi jubileusz 20-lecia istnienia. W roku 1999 uruchomiono zakład produkcyjny, a  w roku 2000 wprowadzono na rynek nasze pierwsze dermokosmetyki. Aktualnie w swojej ofercie mamy znane i cenione przez Klientów produkty o właściwościach regeneracyjno - pielęgnacyjnych jak: Pentacrem, Epikrem, Acnefan i Skinea. Są to dermokosmetyki o wielokierunkowym działaniu, które w łatwy i sprawdzony sposób pomagają  dbać o stan i wygląd skóry.

Dbamy o środowisko - ASA sponsorem Konkursu Ekologicznego  pt.”Siejąc kwiaty pomagamy pszczołom”

24 października 2017r. w Miejskim Ośrodku Kultury  w Głubczycach odbyło się podsumowanie III Gminnego Konkursu Ekologicznego pt.”Siejąc kwiaty pomagamy pszczołom”. Organizatorem konkursu była zaprzyjaźniona z ASA Publiczna Szkoła Podstawowa w Grobnikach.

Celem konkursu ekologicznego o pszczołach było uświadomienie dzieciom jak wielkie znaczenie odgrywają pszczoły w przyrodzie oraz codziennym życiu człowieka.

ASA Partnerem Kongresu Zdrowia Seniorów

ASA od wielu lat aktywnie współpracuje i wspiera działania Uniwersytetów Trzeciego Wieku, które są jedną z form aktywizacji ludzi starszych. Ośrodki takie stwarzają im realizację zadań i marzeń, których wcześniej z powodów zawodowych, osobistych, ekonomicznych czy też losowych nie mogli zrealizować.

ASA partnerem VII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci „Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa i XV Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”

23 maja 2017 r. o godz. 10:00 w Starostwie Powiatowym w Głubczycach odbyło się uroczyste podsumowanie XV Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” oraz VII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci „Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa”

ASA partnerem II Biegu po zdrowie

Już  po raz drugi ASA aktywnie włączyła się w organizację głubczyckiego „Biegu po zdrowie”. Impreza odbyła się 21 maja i udział w niej wzięło ok. 150 uczestników, w tym piechurzy, biegacze, miłośnicy nordic walking, rolek,  hulajnog oraz rowerzyści.


Nasze marki: