Prowadząca z organizatorami i Partnerami.
Małgorzata Pieńkowska w rozmowie specjalistą z zakresu stomatologii - Orident.
Na każdą Mamę czekał upominek od ASA i LaciBios femina.
Paweł Antczak z Grupy Ratownictwa Medycznego.
Na Festynie było wesoło i rodzinnie.
Data publikacji: 03.06.2014r.drukujdrukuj

Kategoria: Aktywności

ASA na Festynie Family@Novotel

25 maja 2014 nasza Firma na zaproszenie Doroty Jaworskiej,  pomysłodawczyni kampanii Świadoma Mama intymnie, wzięła udział w Festynie Family@Novotel, jaki odbył się w Hotelu Novotel w centrum Poznania.

Cały Festyn prowadziła znana aktorka Pani Małgorzata Pieńkowska – serialowa Mama bliźniaków z „M jak Miłość”.

Rodzinny Festyn zorganizowano z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka i nieodległego Dnia Ojca. Podczas imprezy wszystkie przybyłe do Hotelu Novotel dzieci razem z rodzicami, korzystały ze specjalnie przygotowanych na ten dzień atrakcji. Mamy mogły np. zrobić sobie profesjonalny makijaż, manicure, skorzystać z porad i pokazów z instruktorami, skorzystać z mini siłowni,  a dzieci  zobaczyć jak maluje się na koszulkach i większych powierzchniach,  wyciskać z owoców soki, zrobić oryginalnego lizaka czy pobawić się w kąciku florystycznym, plastycznym i wielu, wielu innych.
Oprócz atrakcji dostępnych na stoiskach wystawców, rodzice mieli okazję wysłuchania krótkich prelekcji ze specjalistami z zakresu m.in. stomatologii, pediatrii , fizjoterapii, a także coachingu dziecięcego i rodzicielskiego. Ze specjalistami rozmawiała prowadząca spotkanie Małgorzata Pieńkowska. Wszyscy specjaliści byli dostępni dla uczestników podczas trwania całego eventu.
W sali dla Rodziców można było skorzystać z warsztatów praktycznych, które są już prowadzane na spotkaniach Świadomej Mamy. Mogliśmy tam więc zobaczyć pokaz kursu pierwszej pomocy przedmedycznej, czy pokaz masażu Shantala.

W strefie Rodzica nie mogło zabraknąć również najważniejszych firm, które z projektem Świadoma Mama są na każdym evencie. Nasza Firma ASA – Partner Merytoryczny Programu Świadoma Mama intymnie, producent preparatów LaciBios femina, zachęcała do konsultacji w temacie zdrowia intymnego oraz zapraszała do wypróbowania swoich produktów. Kobiety w ciąży i młode mamy, które odwiedziły nasze stoisko, mogły także podczas festynu zasięgnąć porad stylisty i braffiterki.
 
Podczas trwającego 5 godzin festynu, wszyscy uczestnicy mieli okazję zdobycia atrakcyjnych nagród w odbywających się co godzinę losowaniach. Tym sposobem ponad 300 osób stało się posiadaczami miłych i pożytecznych upominków ufundowanych przez Firmy biorące udział w vencie, w tym preparatów LaciBios femina.


Nasze marki: