ASA wsparła organizację KOMSER CUP Otwartych Mistrzostw Głubczyc w badmintona o Puchar Burmistrza.
ASA wsparła organizację KOMSER CUP.
Novocardia -przyjaciólka od serca patronuje imprezom promującym zdrowy i aktywny styl zycia.
Panowie na podium.
Data publikacji: 24.04.2014r.drukujdrukuj

Kategoria: Aktywności

ASA na KOMSER CUP

Głubczyce to siedziba firmy ASA. W Polsce miasto znane jest także z licznych osiągnięć zawodników badmintonowego klubu sportowego Technik Głubczyce. Zarówno Klub jak i jego wielu wychowanków na przestrzeni wielu lat zdobywało prestiżowe tytuły m.in. Mistrzów Kraju czy Europy. Głubczyccy zawodnicy występowali także na letnich Olimpiadach Sportowych.
 
Nic więc dziwnego, że dla mieszkańców naszego miasta badminton jest ulubioną dyscypliną sportową. Nowoczesna hala sportowa jest udostępniana do gry nie tylko zawodowcom, ale jest otwarta także dla amatorów lub tych, którzy zakończyli karierę sportową w Głubczyckim Techniku.
 
Dla nich właśnie na początku kwietnia zorganizowano Otwarte Mistrzostwa Głubczyc w badmintona o Puchar burmistrza.
 
Zawody pod nazwą KOMSER CUP miały na celu przede wszystkim popularyzację badmintona wśród młodego pokolenia oraz krzewienie zdrowego stylu życia. Nasza Firma jest firmą odpowiedzialną społecznie i chętnie wspiera lokalne inicjatywy. Za pomoc przy organizacji tego wydarzenia otrzymaliśmy podziękowania od Organizatorów czyli Stowarzyszenia Pożytku Publicznego im. Bronisławy Adamskiej Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego oraz Dyrekcji ZSO w Głubczycach.


Nasze marki: