Stoisko ASA odwiedzały Mamy i ich pociechy
Ambasador Piotr Ligenza wręcza nagrody ufundowane przez Partnerów Świadomej Mamy, w tym także ASA
Pani Ewa Janiuk Położna ze Zdrowej Rodziny
Organizatorzy, Ambasador i Partnerzy Świadomej Mamy, którzy uczestniczyli w Targach w Opolu
Data publikacji: 16.11.2015r.drukujdrukuj

Kategoria: Aktywności

ASA na Opolskich Targach KIDS & FUN

Na dwa dni tzn. 8 i 9 listopada - Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu, przemieniło się w bajkową krainę dla dzieci i świadomych rodziców. Odbywały się tam Targi KIDS & FUN EXPO, na które została zaproszona także ASA.

Targi KIDS & FUN  to jedyna impreza tego typu w naszym regionie skierowana do rodziców spodziewających się dziecka oraz tych z pociechami w wieku od niemowlaka po wiek wczesnoszkolny.

Skupiając w jednym miejscu przekrój wystawców związanych z branżą dziecięcą choć nie tylko… wydarzenie KIDS & FUN wyszło na przeciw  zróżnicowanym potrzebom rodziców.

To był nie tylko przegląd najnowszej oferty skierowanej do rodzin z dziećmi, ale również źródło rzetelnej wiedzy dla rodziców, a dla ich pociech dwa dni dobrej zabawy.

Partnerem merytorycznym imprezy była zaprzyjaźniona z nami Świadoma Mama, która przygotowała bogatą ofertę warsztatów, pokazów i porad ekspertów. W sobotę  imprezę poprowadził znany i lubiany aktor- ambasador projektu - Piotr Ligienza, znany jako Fabian Duda z serialu pt. Ranczo :-)

W programie znalazły się m.in. wykłady dotyczące zdrowia, rozwoju i wychowania dziecka, spotkania z ekspertami: położną , zajęcia z animatorami oraz warsztaty edukacyjne dla dzieci w różnym wieku. ASA włączyła się do  projektu, bo od wielu lat aktywnie uczestniczy w tego typu przedsięwzięciach, promując hasło - Zdrowie jest najważniejsze.

Z ofertą produktową ASA, kierowaną do dzieci (np. Imunosan junior, Pentacrem, Acnefan), a także rodziców, w tym głównie Mam, dla których ASA proponuje serię preparatów LaciBios femina, odwiedzający Targi mogli zapoznać się na naszym stoisku. Wszystkie osoby, które przez dwa dni odwiedziły nasze stoisko otrzymały komplet informacji promocyjno –edukacyjnych i drobny upominek. Dotyczyło to także przyszłych Mam, które odwiedziły nasze jak i sąsiednie stoisko. Położne ze „Zdrowej Rodziny” w Opolu , na co dzień oferują pełny i kompleksowy zakres usług ukierunkowanych na  zdrowie matki i dziecka.

Tematyka związana z ciążą, porodem, połogiem, karmieniem , pielęgnacją noworodka, a także profilaktyka i odpowiednia higiena intymna, to tematy niezwykle ważne, aczkolwiek trudne i czasami wstydliwe, dlatego ASA i Panie położne ze Zdrowej Rodziny służyły w tych dniach radą i pomocą.

Dwa dni Targów, to moc atrakcji i emocji, za które i My gorąco dziękujemy organizatorom i wszystkim uczestnikom.


Nasze marki: