Małopolski Kongres Kobiet fot.Mikołaj Mikołajczyk
ASA na II Małopolskim Kongresie Kobiet
Kongres Kobiet - Foto Barbara Bogacka.
ASA od wielu lat dba o zdrowie kobiet.
Bezpłatne konsultacje z dietetykiem na stoisku ASA.
Data publikacji: 20.03.2015r.drukujdrukuj

Kategoria: Aktywności

ASA Partnerem II Małopolskiego Kongresu Kobiet

W II Małopolskim Kongresie Kobiet, który odbył się 7 marca br. w Centrum Kongresowym ICE Kraków, udział wzięło blisko 1200 uczestniczek i uczestników, a także 20 organizacji pozarządowych z Małopolski oraz kilka firm partnerskich. Uczestniczyła w nim także ASA, która od wielu już lat wspiera projekty kulturalno – edukacyjne, skierowane do i dla kobiet.

Podczas Kongresu Kobiet w Krakowie, wszystkie Panie mogły zapoznać się z pełną ofertą produktową ASA, dedykowaną zdrowiu kobiet. LaciBios femina, Novocardia Lady 45+, ProUro, Menoplant, to tylko niektóre z marek, z jakimi Panie mogły zapoznać się bliżej. Do dyspozycji odwiedzających była także zaproszona przez nas pani dietetyk - mgr inż. Maria Anna Brzegowy, która udzielała bezpłatnych konsultacji na temat prawidłowego odżywiania i suplementacji. Porady dotyczyły m.in. właściwości prozdrowotnych kwasów omega 3, steroli roślinnych, żelaza, a także żurawiny i probiotyków.

Tegoroczny Kongres Kobiet, który honorowym patronatem objęła Małżonka Prezydenta RP Pani Anna Komorowska, zarówno w opinii uczestniczek, uczestników jak i zewnętrznych obserwatorów był bardzo udany. Pełne treści, niekomercyjne panele za sprawą wybitnych ekspertów, kobiet nauki, kultury i sztuki, dziennikarek i prowadzących, ciekawe wystawy, stoiska partnerskie i świetna organizacja, to wszystko, jak na wydarzenie tworzone siłami własnymi Stowarzyszenia Most Kobiet i wolontariuszy – było na bardzo wysokim poziomie.

Jednym z wielu niezwykle interesujących paneli, był ten pt. „Świadomy styl życia”. Udział w nim wzięli specjaliści wielu dziedzin, w tym znani i cenieni lekarze, fizjoterapeuci, psycholog żywienia, fizjolog, instruktorzy ruchu. Wśród prelegentów obecna była m.in.

  • Dr Ida Cedrych - onkolog i specjalista chorób wewnętrznych, która Interesuje się szeroko pojętym zdrowym trybem życia, prowadzi blog na temat suplementów diety i pewnych aspektów medycyny naturalnej.
  • Ewa Koza - psycholog żywienia; pracuje z pacjentami w sesjach indywidualnych i w grupach warsztatowych. 
  • Prof. dr hab. n.med. Piotr Pieniążek -  kardiolog interwencyjny, specjalista II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych i kardiologii. Nie tylko doskonały kardiolog, ale także życzliwy człowiek, zawsze chętnie służący pomocą i radą.

„Interesuje nas środowisko w jakim żyjemy i co zrobić, żeby było lepsze. Staramy się dowiedzieć więcej o sobie, aby dłużej i lepiej żyć, wracając do naturalnych produktów. Po prostu zaczynamy dbać o siebie w sposób świadomy”. Dlaczego kobietom potrzebna jest taka świadomość? O tym właśnie mówiono w tym panelu. O tym także była mowa na stoisku ASA, które odwodziły prawie wszystkie uczestniczki Kongresu.


Nasze marki: