Ogólnopolska Olimpiada UTW w Łazach
Ogólnopolska Olimpiada UTW w Łazach
Ogólnopolska Olimpiada UTW w Łazach
Ogólnopolska Olimpiada UTW w Łazach
Ogólnopolska Olimpiada UTW w Łazach
Ogólnopolska Olimpiada UTW w Łazach
Data publikacji: 06.06.2016r.drukujdrukuj

Kategoria: Aktywności

ASA Partnerem Ogólnopolskiej Olimpiady Sportowej Uniwersytetów Trzeciego Wieku i Organizacji Senioralnych w Łazach

ASA, od wielu już lat wspiera Ogólnopolską Olimpiadę Sportową Uniwersytetów Trzeciego Wieku i Organizacji Senioralnych.

Coroczna Olimpiada Seniorów w Łazach, to nie tylko rywalizacja w konkurencjach  sportowych.  To także integracja, śpiew, taniec, wspólne przeżywanie radosnych chwil. To także troska o dobrą kondycję i zdrowie, czyli te wartości, które wpisują się w politykę prozdrowotną ASA. Dla nas także zdrowie jest najważniejsze.

W VIII już edycji Olimpiady, która zgodnie z tradycją odbyła się w maju w Łazach, udział wzięło aż 57 organizacji z całej Polski oraz z zagranicy, m.in.  z Austrii i Ukrainy.

Partnerzy Olimpiady zadbali, aby oprócz zmagań sportowych, uczestnicy, którzy rywalizowali w 10 dyscyplinach sportowych: pływanie, LA, przełaje rowerowe, wyścigi kajakowe, tenis stołowy, strzelanie, boule, brydż, szachy i łucznictwo. mogli tego dnia skorzystać także z bezpłatnych badań i konsultacji.

Na Seniorów czekały więc panie pielęgniarki, które wykonywały pomiary np.: ciśnienia krwi, tkanki tłuszczowej, poziomu cukru, cholesterolu, BMI, badanie EKG, i lekarze, którzy oceniali wyniki i udzielali porad np. kardiologicznych, internistycznych.

Mamy nadzieję, że polscy Seniorzy, będą  o swoje zdrowie dbali na co dzień,  tzn. będą regularnie wykonywali profilaktyczne badania, ćwiczyć i właściwie odżywiać, a w razie potrzeby np. kiedy wyniki dokonanych pomiarów odbiegają od obowiązujących norm, wspomagać się preparatami jak Novocardia, Sterolea czy Diabetamid, które nasza Firma przekazała na nagrody.

Warto bowiem pamiętać, że oprócz ruchu niebagatelną rolę odgrywa w trosce o zdrowie odgrywa właściwa dieta, prawidłowe nawyki, unikanie stresu i używek, no i pozytywne nastawienie. A tego z pewnością nie można odmówić uczestnikom Olimpiady. Dziękujemy UTW Łazy, w szczególności Pani Prezes Krystynie Męcik, za zaproszenie nas do grona Partnerów Olimpiady, za dobry przykład jaki dają Seniorom, a także za wieloletnią przyjaźń z ASA.

Wykorzystano zdjęcia ze strony www.utw.lazy.pl


Nasze marki: