ASA Przyjacielem Dzieci
Data publikacji: 08.06.2016r.drukujdrukuj

Kategoria: Aktywności

ASA Przyjacielem Dzieci

Za nami Dzień Dziecka. Z tej okazji, wiele zaprzyjaźnionych z nami Szkół i Stowarzyszeń zorganizowało dla najmłodszych imprezy, podczas których dzieci, ale i towarzyszący im rodzice czy opiekunowie, mogli korzystać z licznymi atrakcji i niespodzianek.

Pikniki z okazji Dnia Dziecka, pikniki rodzinne, pikniki integracyjne, pikniki szkolne czy  festyny środowiskowe, to nie tylko okazje do wspólnej zabawy, edukacji i integracji, ale także okazja do zapoznania się ofertą  Partnerów. 

ASA to Firma przyjazna takim inicjatywom. W ostatnim czasie z przyjemnością włączyliśmy się więc w przygotowania takich uroczystości, przekazując organizatorom pikników (m.in. ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Głubczycach, Szkoły Podstawowej w Grobnikach i Sołectwa w Krzyżowicach), upominki dla dzieci oraz fanty na nagrody i loterie.

W swojej ofercie mamy preparaty specjalnie dedykowane dzieciom.  Wśród dermokosmetyków są takie, które pielęgnują skórę najmłodszych (Pentacrem), likwidują problemy skórne nastolatków (Acnefan). Polecamy również preparat wzmacniający odporność dzieci powyżej 3.roku życia (Immunosan junior).

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” - cytat Janusza Korczaka. Mamy więc nadzieję, że wszystkie dzieci,  jakie w ostatnim czasie uczestniczyły, w specjalnie dla nich zorganizowanych piknikach i festynach, będą zawsze uśmiechnięte, a przede wszystkim zdrowe.

Tego życzymy im z całego serca, wszak dla nas zdrowie jest najważniejsze :-)


Nasze marki: