Olimpiada Sportowa Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Łazach.
Olimpiada Sportowa Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Łazach.
Olimpiada Sportowa Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Łazach.
Olimpiada Sportowa Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Łazach.
Data publikacji: 16.06.2015r.drukujdrukuj

Kategoria: Aktywności

ASA Przyjacielem Seniorów

„Rekord za rekordem pada, olimpiada, olimpiada. Młodość seniorami włada, olimpiada, olimpiada” to słowa hymnu, które najlepiej obrazują zapał, inicjatywę i chęć do działania seniorów. 19 maja  w Łazach, już po raz siódmy, odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Sportowa Uniwersytetów Trzeciego Wieku i Organizacji Senioralnych Trzeci Wiek na Start.

ASA, od wielu już lat, wspiera seniorów i Olimpiadę, która dzięki Pani Prezes UTW Łazy Krystynie Męcik oraz pozostałym  organizatorom, nabiera coraz większego rozmachu i rozgłosu, także za granicami kraju. To właśnie  ich zapał i zaangażowanie budują niezwykły klimat tego wydarzenia. 

W tym roku w VII Olimpiadzie nad Zalewem Mitręga. wzięło udział 800 uczestników z 50 drużyn  seniorów z całego kraju  oraz jednej z Austrii, którzy do późnych godzin popołudniowych uczestniczyli w konkurencjach sportowych. Każda konkurencja kończyła się wręczeniem medali, nagród ufundowanych m.in. przez ASA.

Nasza Firma nagrodziła zwycięskich  Seniorów preparatami, które pomogą im zatroszczyć się o dobrą kondycję. Novocardia  to przyjaciółka od serca, która zadba o siłę i zdrowie serca*, a Sterolea pomoże obniżyć poziom cholesterolu*.

Udział w zawodach sportowych to nie jedyne atrakcje, w których wzięli udział olimpijczycy. Na terenie Zalewu Mitręga w godzinach popołudniowych miały miejsce występy zespołów artystycznych UTW, pokaz ratowników GOPR, pokaz psów ratownictwa wodnego, a także masaże, badania i marsz nordic walking.

Olimpiada Seniorów to nie tylko konkurencje sportowe, rywalizacja. To przede wszystkim integracja, śpiew, taniec, to wspólne przeżywanie radosnych chwil. To także troska o dobrą kondycję i  zdrowie, a dla ASA - zdrowie jest najważniejsze.

Za swoje zaangażowanie w VII Olimpiadę Sportową UTW „Trzeci Wiek na Start” otrzymaliśmy PODZIĘKOWANIE od Zarządu UTW Łazy.

 

*Oświadczenia zdrowotne na  http://www.asa.eu/produkty/suplementy-diety


Nasze marki: