ASA wspiera lokalne inicjatywy
ASA wspiera lokalne inicjatywy
ASA wspiera lokalne inicjatywy
ASA wspiera lokalne inicjatywy
Data publikacji: 06.08.2015r.drukujdrukuj

Kategoria: Aktywności

ASA wspiera lokalne inicjatywy

Od wielu już lat ASA wspiera lokalne inicjatywy. W ostatnim czasie, na zaproszenie Polskiego Towarzystwa Kulturalnego, ASA włączyła się w organizację festynu rodzinnego pod nazwą „Bieg o przetrwanie”.

Celem imprezy, zorganizowanej przez Oddział PTK w Głubczycach była integracja młodzieży, rodzin i środowiska lokalnego, a także zachęcenie ich wszystkich do aktywnych form spędzania wolnego czasu.

„Bieg o przetrwanie” odbył się 27 czerwca br. na terenie Ośrodka Rekreacyjno Wypoczynkowego w Pietrowicach Głubczyckich, i dzięki różnorodności i atrakcyjności  konkurencji oraz zaangażowaniu wolontariuszy, okazał się doskonałym sposobem, nie tylko na wyśmienitą zabawę i integrację, ale także okazją do poznania nowych, ciekawych osób.

Wspólny ruch, sport i zabawa, to główne cele stawiane przy organizacji tej akcji. Dziękujemy wszystkim uczestnikom wydarzenia, organizatorom, wolontariuszom i zachęcamy do uczestniczenia w kolejnych imprezach organizowanych przez  Polskie Towarzystwo Kulturalne, którego oddziały mieszczą się już w kilkunastu miejscowościach (www.ptk-opp.pl/index.php/oddzialy )

 


Nasze marki: