dr Marta Monist odpowiada na każde zadane pytanie z zakresu ginekologii
Zdrowie jest najważniejsze
Fachowej wiedzy nigdy dosyć
LaciBios femina zdrowie intymne pod kontrolą
Spotkania to nie tylko wykłady specjalistów ale także konsultacje i rozmowy z uczestniczkami.
Data publikacji: 08.07.2015r.drukujdrukuj

Kategoria: Aktywności

LaciBios femina troszczy się o Mamy

W czerwcu br. „Świadoma Mama” odwiedziła Gdańsk, Olsztyn i Warszawę. To kolejne miasta, jakie w ramach akcji skierowanej do przyszłych i obecnych Mam odwiedziła w ostatnim czasie. Wcześniej, w maju, warsztaty odbyły się  w Lublinie, Rzeszowie i Radomiu, a za kilka dni Świadoma Mama organizuje kolejne spotkanie, tym razem w Poznaniu. Partnerem merytorycznym akcji jest doustny probiotyk ginekologiczny LaciBios femina.

Na  wszystkich spotkaniach V już edycji Świadomej Mamy (bieżąca akcja trwa od lutego)  poruszana jest tematyka z zakresu: ginekologii, seksuologii, psychologii, dietetyki, pierwszej pomocy i wielu jeszcze innych, które nie tylko dla Mam, ale także często towarzyszącym im Tatusiów, są niezwykle przydatnym kompendium wiedzy na temat rodzicielstwa.

Ostatnie spotkania w Gdańsku, Olsztynie (tutaj pojawiliśmy się po raz pierwszy!) i Warszawie poprowadził nowy ambasador projektu, Tata i aktor znany m.in. z roli w serialu „Ranczo” Piotr Ligienza. Wcześniejsze warsztaty, prowadziły na zmianę aktorki: Paulina Holtz i Karina Kunkiewicz.

W każdym mieście, na osobnych spotkaniach dla młodych rodziców („Czas Dziecka”) oraz przyszłych rodziców ( „Radość z ciąży”), poruszane są tematy związane z pielęgnacją, higieną i dietą mamy i jej dziecka.

Jak przygotować się do macierzyństwa? Jak zachować atrakcyjny wygląd, a po ciąży szybko wrócić do dawnej sylwetki? Jak odżywiać się w trakcie ciąży i po porodzie? Jak nosić noworodka? Na te i wiele jeszcze innych pytań wyczerpująco odpowiadają zapraszani na spotkania eksperci.

Nie zabrakło także tematów dotyczących zdrowia intymnego. Kwestie odpowiedniej higieny intymnej: w ciąży, okresie połogu czy karmienia piersią, wskazania do stosowania probiotyku ginekologicznego, zapobieganie infekcjom intymnym,  tego wszystkiego Panie mogą dowiedzieć się od zaproszonego przez ASA specjalisty: lekarza ginekologa dr Marty Monist lub doświadczonej położnej, które po wykładzie udzielają także indywidualnych konsultacji.

Świadoma Mama i LaciBios femina zaprasza na kolejne spotkania. Gdzie i kiedy się pojawimy można  sprawdzić na www.swiadomamama.pl


Nasze marki: