Novocardia przypomina o Światowym  Dniu  Nadciśnienia Tętniczego
Data publikacji: 16.05.2014r.drukujdrukuj

Kategoria: Aktywności

Novocardia przypomina o Światowym Dniu Nadciśnienia Tętniczego

Już jutro 17 maja będziemy obchodzić Światowy  Dzień  Nadciśnienia Tętniczego. Przypominamy i zachęcamy do regularnej kontroli ciśnienia krwi. Pomyślmy w tym dniu o sobie, swoim sercu, ale i swoich najbliższych.
 

Serce to podstawa
Dzięki jego zdrowiu i sile, cieszysz się wspólnymi chwilami z bliskimi, rodziną, dziećmi, a może już wnukami. Pracujesz, rozwijasz pasje, podróżujesz, poznajesz nowych ludzi, pielęgnujesz stare przyjaźnie.
 
Cokolwiek robisz, czy jesteś sam czy w gronie najbliższych, uprawiasz działkę, bawisz się z wnukami, jedziesz na rowerze czy idziesz z psem na spacer - Twoje serce ciągle pracuje. Dlatego tak ważny dla Twojego serca jest zdrowy tryb życia oraz profilaktyka nadciśnienia tętniczego.
 
Najlepszą formą prewencji chorób układu sercowo-naczyniowego są, oprócz odpowiedniej diety, zdrowego trybu życia i regularnej aktywności fizycznej, regularne pomiary ciśnienia tętniczego.
 
Niestety, jak pokazują wyniki raportu „Profilaktyka nadciśnienia oraz zdrowego trybu życia dla serca wśród Polaków”, aż 41% badanych nie pamięta, kiedy ostatnio mierzyło sobie ciśnienie, a co 10 respondent nigdy nie mierzył lub nie miał mierzonego ciśnienia.
 
Novocardia zwana także Przyjaciółką od serca, od lat zwraca Państwu uwagę na potrzebę profilaktyki w zakresie chorób układu sercowo-naczyniowego.
 
Nie zapominaj
Dbaj o swoje serce codziennie. Z preparatem Novocardia robisz to prosto, komfortowo a przede wszystkim skutecznie. Przecież wiesz, że Twoje zdrowe i silne serce, jest potrzebne nie tylko Tobie, lecz także Twoim najbliższym.
 
[1] Raport PBS „Profilaktyka nadciśnienia oraz zdrowego trybu życia dla serca wśród Polaków”, styczeń 2014 r.


Nasze marki: