Katarzyna Sawicka informowała o naszych preparatch.
ASA zaprosiła na bezpłatne badania poziomu cukru i cholesterolu.
Z naszych, bezpłatnych badań skorzystało prawie 600 osób.
Data publikacji: 23.06.2014r.drukujdrukuj

Kategoria: Aktywności

Sopot - Niedziela Dla Zdrowia z ASA

W ostatnią niedzielę 15 czerwca Wojewódzki Zespół Reumatologiczny oraz Fundacja Profilaktyki Chorób Cywilizacyjnych Sylwetka Trójmiasta zorganizowały Niedzielę Dla Zdrowia. Akcja odbyła się pod Patronatem Prezydenta Miasta oraz Rady Miasta Sopotu. Do akcji włączyła się także nasza Firma, która w tym dniu zaprosiła mieszkańców na bezpłatne badania ciśnienia tętniczego oraz poziomu cholesterolu i cukru we krwi.
 
Jak się okazało, był to wyjątkowy i pełen atrakcji dzień nie tylko dla  mieszkańców Trójmiasta, ale i przyjezdnych gości w tym kuracjuszy. Wspólne ćwiczenia gimnastyczne przy źródełku solankowym, ćwiczenia oddechowe, liczne porady specjalistów, w tym dietetyków, lekarzy (reumatolog, ortopeda, kardiolog, dermatolog, …), ale przede wszystkim możliwość skorzystania z bezpłatnych badań (poziomu cukru we krwi, pojemności płuc – spirometria, specjalistycznego badania stóp, analizy składu ciała, badania ostrości wzroku….) oraz liczne degustacje zdrowej żywności i wspaniałe nagrody do wygrania, sprawiły że Zakład Balneologiczny w Sopocie w ciągu całego dnia odwiedziło kilka tysięcy osób.
 
Jak się okazuje wiele z tych osób, które odwiedziły nasze stoisko wciąż nie kontroluje ciśnienia krwi czy nie dba o właściwy poziom cholesterolu. Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji i naszym działaniom oraz przekazanym materiałom informacyjno – edukacyjnym, wiele z tych osób zastanowi się nad swoim zdrowiem i będzie dbało o siebie nie tylko od Święta.


Nasze marki: