Opole. Uczestniczki spotkania Swiadoma Mama intymnie.
Wykład ginekologa dr Marta Monist.
Opole. Położna Ewa Janiuk ze Zdrowej Rodziny.
Przedstawiciel ASA z ofertą dla Mam.
Katowice. Ćwiczenia w wykonaniu prowadzącej spotkanie Pauliny Holtz.
Zabawa dzieci pod okiem specjalistów. Mamy spokojnie uczestniczą w warsztatach.
Data publikacji: 16.04.2014r.drukujdrukuj

Kategoria: Aktywności

Swiadoma Mama intymnie z LaciBios femina

Kolejne spotkania z cyklu Świadoma Mama intymnie odbyły się dniach od 8 -10 kwietnia. Tym razem po kolei odwiedziliśmy Opole, Katowice i Częstochowę.
Po raz pierwszy, choć jest to już szósta edycja, dotarliśmy do Opola, gdzie zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez grono przyszłych jak i obecnych mam. Pojawiło się także kilku tatusiów, którzy z zaciekawieniem wysłuchali porad i opinii zaproszonych ekspertów. Co ciekawe, to oni mieli zazwyczaj szczęście podczas losowania nagród, które odbyło się na koniec każdego spotkania.
 
W Opolu, jak i w pozostałych miastach, Warsztaty odbywały się w dwóch częściach. Przedpołudniowe spotkania pt. „Czas dziecka” (11.00 - 14.00) skierowane były do Mam niemowląt i dzieci do 3 roku życia, a popołudniowe (17.00-20.00) „Radość z ciąży” przeznaczone były dla kobiet, które planują macierzyństwo lub są w ciąży.
 
Wszystkie Warsztaty, po przywitaniu zgromadzonych uczestników i gości przez prowadzącą spotkania - aktorkę Paulinę Holtz, rozpoczynały się od naszego wystąpienia, bo Firma ASA – producent preparatów LaciBios femina – jest Patronem Merytorycznym Programu Świadoma Mama Intymnie. W swojej ofercie posiadamy specjalistyczne produkty dedykowane przyszłym i młodym Mamom, gdyż wiemy, że w tym czasie panie powinny szczególnie dbać o siebie,  w tym także o swoje zdrowie intymne.
W czasie całego spotkania, a w szczególności w trakcie przerw, uczestniczki mogły na stoisku ASA zasięgnąć dodatkowych informacji na temat produktów, jakie otrzymały od nas w formie zestawu powitalnego. Tutaj mogły także skonsultować się ze specjalistą jakiego ASA zapraszała na poszczególne spotkania.
 
W Opolu, o tym jak należy dbać o siebie i o dziecko przed i po porodzie, z wieloma bardzo ważnymi detalami jak: higiena osobista, aktywność ruchowa przed i po porodowa, zaznajamiała mamy zaproszona przez nas położna Pani Ewa Janiuk - specjalistka w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego, pedagog, współzałożycielka i kierownik pierwszego i największego w Polsce zakładu opieki zdrowotnej sprawującego opiekę położnych, ekspert współpracującego z NFZ i Ministerstwem Zdrowia, współorganizatorka wielu konferencji naukowych i aktywna członkini i współorganizatorka wielu organizacji pozarządowych i kół naukowych zajmujących się opieką nad kobietami, matkami, dziećmi i rodzinami. Wykład tej bardzo doświadczonej położnej spotkał się z wielkim zainteresowaniem, zarówno podczas samego wystąpienia jak i osobistych konsultacji z uczestniczkami.
 
W Katowicach i Częstochowie tematy intymne omawiane były  przez ginekologa-położnika dr Martę Monist, która dużo uwagi poświęciła infekcjom intymnym, a także roli doustnego probiotyku ginekologicznego i stosowaniu odpowiednich płynów do higieny intymnej.
Na każdym spotkaniu panie miały możliwość konsultacji z dietetykiem, kosmetologiem, a także psychologiem i ekspertami od aktywności ruchowej.
 
W czasie przerw nie zabrakło atrakcji i niespodzianek. Jedną z nich była darmowa mini-sesja zdjęciowa wykonana przez profesjonalistów ze studia fotograficznego. Do każdego mini studia fotograficznego ustawiała się opolska kolejka Mam wraz z dziećmi. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim Mamom, które przyjęły zaproszenie i uczestniczyły w warsztatach.
Kolejne spotkania już wkrótce. Terminy i miejscowości można znaleźć na stronie organizatora www.swiadomamama.pl
Zapraszamy!


Nasze marki: