Turniej ASA CUP
Turniej ASA CUP
Turniej ASA CUP
Turniej ASA CUP
Turniej ASA CUP
Data publikacji: 23.10.2015r.drukujdrukuj

Kategoria: Aktywności

Turniej ASA CUP

Głubczyce to od wielu lat znany w Polsce i na świecie ośrodek szkolenia gry w badmintona. Firma ASA, która ma swoją siedzibę w Głubczycach, jest firmą odpowiedzialną społecznie i chętnie wspiera lokalne inicjatywy, dlatego już po raz trzeci objęła patronatem Amatorski Turniej Badmintona. Zawody pod nazwą ASA CUP odbyły się 10 października br. w hali miejscowego ZOKIS-u.
W turnieju ASA CUP uczestniczyli głównie miejscowi sympatycy badmintona, choć nie tylko. Pojawili się także goście z innych regionów kraju, a nawet Czech.
 
Zawody miały na celu przede wszystkim popularyzację badmintona wśród młodego pokolenia oraz krzewienie zdrowego stylu życia. Rywalizacji patronowały nasze preparaty, Novocardia - Przyjaciółka od serca i wszystkie preparaty z serii Immunosan - bo jak wiadomo tylko przezorni są odporni, a więc także aktywni.

W imprezie ASA CUP wzięło udział ponad pięćdziesięciu zawodników, którzy rywalizowali w dziewięciu kategoriach. Wszyscy otrzymali pamiątkowe koszulki ASA CUP, a zdobywcy miejsc I- III z każdej kategorii otrzymali  statuetki, medale, dyplomy  oraz nagrody ufundowane przez ASA.

Jeszcze raz dziękujemy zawodnikom za krzewienie idei „w zdrowym ciele – zdrowy duch”, a kibicom za głośny doping i zagrzewanie do zdrowej rywalizacji.
Dziękujemy także Zbigniewowi Serwetnickiemu – nauczycielowi Głubczyckiego LO – za profesjonalne zorganizowanie i poprowadzenie imprezy sportowej pod nazwą ASA CUP.


Nasze marki: