Prawie 300 przebadanych osób, z których niestety połowa miała nieprawidłowe wyniki.
Sochaczew - tutaj także można było wykonac bezpłatne badania w ramach akcji Zadbaj o swoje zdrowie z ASA.
Torzym - badania poziomu cukru, cholesterolu i ciśnienia krwi.
Na osoby które zdecydowały się na bezpłatne badania czekały upominki i nagrody.
Data publikacji: 02.07.2014r.drukujdrukuj

Kategoria: Aktywności

Zadbaj o swoje zdrowie z ASA

Lato, wakacje… to czas radosny, czas wesoły, w którym organizowane są różnego rodzaju pikniki i festyny i to nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych.
 
Szczególnie popularne są pikniki prozdrowotne, podczas których można skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów: lekarzy, dietetyków, kosmetologów, a także wielu bezpłatnych badań, w tym poziomu cholesterolu, glukozy i ciśnienia krwi.
 
Właśnie takie badania  pod hasłem „Zadbaj o swoje zdrowie z ASA” w ostatnim czasie  zasponsorowała nasza Firma mieszkańcom Torzymia w województwie lubuskim (28.06.2014), a dwa dni później także mieszkańcom Sochaczewa (woj. mazowieckie – 30.06.2014r).
 
Regularna kontrola ciśnienia krwi, cholesterolu oraz poziomu glukozy, to rzeczy, o których należy bezwzględnie pamiętać, szczególnie jeśli jesteśmy w grupie ryzyka, czyli prowadzimy siedzący tryb życia, mamy nadwagę, mamy uwarunkowania genetyczne lub po prostu skończyliśmy 40 lat.
 
Niezdrowy tryb życia i lekceważenie wyników badań może doprowadzić do wielu nieprzyjemnych, a wręcz niebezpiecznych konsekwencji, takich jak miażdżyca tętnic, kończyn czy nawet udaru mózgu, nierzadko śmiertelnego, a zawsze wymagającego hospitalizacji. Podwyższony poziom cukru (glukozy) we krwi to także jedna  z najczęstszych dolegliwości cywilizacyjnych naszych czasów. Może ograniczyć aktywność życiową i doprowadzić do poważnych problemów zdrowotnych – cukrzycy.Jakie są konsekwencje? Zapraszamy do lektury artykułów z naszej BAZY WIEDZY na temat cukrzycy i cholesterolu.
 
Dlaczego tak się dzieje i co można zrobić aby sobie pomóc lub temu zapobiec, mogli dowiedzieć się mieszkańcy wyżej wymienionych miast w namiocie ASA, zarówno od Przedstawicieli naszej Firmy, jak i pielęgniarek wykonujących badania. Mamy nadzieję, że dzięki podjetym działaniom edukacyjno –profilaktycznym większość z osób, które nas odwiedziło i skorzystało z bezpłatnych badań, będzie odpowiednio dbało o siebie i swoje zdrowie. Dlatego każdemu przypominamy:  ZADBAJ O SIEBIE JUŻ DZIŚ! ZADBAJ O SWOJE ZDROWIE Z ASA!
 
Pomogą Ci w tym nasze preparaty: Novocardia, Diabetamid, Sterolea.


Nasze marki: