W biegu wzięli udział zawodnicy Teamu ASA Biegiem po Zdrowie.
Zdrowe wakacje z LaciBios femina
Każda Pani odwiedzająca stoisko otrzymała próbki naszych preparatów z serii LaciBios femina.
Gosciem specjalnym biegu był aktor Artur Barciś.
Z LaciBios femina zdrowie intymne pod kontrolą pzrez cały rok.
XXIV Bieg po Plaży w Jarosławcu z udziałem ASA i LaciBios femina.
Data publikacji: 09.07.2014r.drukujdrukuj

Kategoria: Aktywności

Zdrowe wakacje z LaciBios femina

Sezon wakacyjny to dobra okazja do odprężenia się po pracowitej części roku. Zwykle dużo wcześniej planujemy wyjazdy, rezerwujemy wczasy, uzupełniamy garderobę i zaopatrujemy się w rozmaite kosmetyki chroniące nasze ciało. Niestety zapominamy, że troska o zdrowie nie kończy się jedynie na dbałości o skórę, oczy i włosy. Przecież nawet najlepsze kremy, balsamy i mleczka nie uchronią nas przed dolegliwościami układu moczowo-płciowego, szczególnie narażonego na infekcje podczas letnich wypraw.
 
O tym wszystkim postanowiliśmy przypomnieć Paniom, które tego lata wybrały się nad polskie morze, a dokładniej do Jarosławca. To właśnie tam podczas ostatniego weekendu (5-6 lipca) ASA zaprezentowała się jako partner XXIV Biegu po Plaży.
 
„Zdrowe wakacje z LaciBios femina”. To hasło towarzyszyło wszystkim biegom jakie tego dnia były rozgrywane. Bieg Główny na dystansie 15 km zgromadził na starcie prawie 800 osób, z czego znaczącą część stanowiły Panie. A one przecież wiedzą, że okres letni to czas kiedy szczególnie trudno o zachowanie właściwej higieny miejsc intymnych, bo w upalne dni nasza skóra reaguje na wysoką temperaturę, a wilgotne, obcisłe stroje do biegania czy plażowania, nie pomagają jej prawidłowo oddychać. Dodatkowe zagrożenie stanowi korzystanie z natrysków i łaźni - bo tam także możemy narazić się na kontakt z niebezpiecznymi drożdżakami i bakteriami, które wywołują groźne infekcje intymne.
 
Dlatego zarówno biegaczkom jak i wszystkim wypoczywającym nad wodą Paniom, przypominaliśmy i zachęcaliśmy - pamiętajcie o profilaktyce zdrowia intymnego - nadmierna wilgotność i przegrzewanie okolic narządów moczowo - płciowych sprzyja poważnym schorzeniom.
 
Wszystkie Panie jakie w Jarosławcu dotarły do namiotu ASA mogły zapoznać się z pełną ofertą Firmy, głownie z preparatami z serii LaciBios femina oraz preparatem ProUro. Każda Pani otrzymała od nas do wypróbowania próbki płynów do higieny intymnej LaciBios femina (Protecta lub Pregna) oraz próbkę nawilżająco-ochronnego żelu LaciBios femina, a także pamiątkowy balonik, który ma jej przypominać o naszych preparatach.
 
Więcej o naszych preparatach w tym także chusteczkach do higieny intymnej  LaciBios femina Comforta , można dowiedzieć się na naszej stronie http://www.asa.eu/produkty/dermokosmetyki.
Zapraszamy.
 
W XXIV Biegu Po Plaży uczestniczyli także członkowie Teamu ASA Biegiem po Zdrowie, którzy mimo upału i trudnych warunków na trasie ukończyli bieg w dobrych nastrojach i z dobrymi lokatami.
 
Gościem specjalnym imprezy był znany i bardzo lubiany aktor Artur Barciś,  który propagował z organizatorami „TAK dla transplantacji”. W ramach tej akcji odbył się Bieg „Podziel się życiem”.


Nasze marki: