Pentacrem - krem do pielęgnacji skóry dziecka

Dziecko

Kiedy niebo jego oczu

Przesłania cień łez

Matka koi jego troskę

Dotykiem płatków ust

Głaszcze len główki

Aksamitną rękawiczką dłoni

A kiedy na moment znika

Malec chwyta rąbek jej sukni

Wszak złączonych sercem

Nie da się rozdzielić.

Dorota Suder

ASA życzy wszystkim zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych składamy Państwu  najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i radości.

Życzymy także, aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości, a spotkania w gronie najbliższych upływały w miłym, wiosennym nastroju.

Żurawina – wparcie  dla układu moczowego kobiety

Pęcherz moczowy kobiety jest wyjątkowo delikatny. Dlatego też kobietom o wiele częściej niż panom zdarza się „złapać” nieprzyjemną infekcję – głównie ze względu na bliskie sąsiedztwo ujścia pochwy, cewki moczowej i odbytnicy. Notorycznie pojawiające się zakażenia dróg moczowych, a zwłaszcza zapalenie pęcherza, to bardzo uciążliwa dolegliwość. Podstawą profilaktyki jest tu nie tylko właściwa higiena, ale także prawidłowa dieta, wzbogacona o dobroczynne składniki również przyczyni się do poprawy naszego samopoczucia. Mowa tu m.in.

Epikrem - zadbaj o woje stopy

Wkrótce wiosna. To doskonały moment, aby przyjrzeć się swoim stopom. Szerokość geograficzna, w której żyjemy, powoduje, że większość roku nasze stopy są „zamknięte" w zakrytych butach. W związku z tym, niewiele osób im się odpowiednio przygląda. Statystyki mówią same za siebie -zabiegi pedicure w Polsce w okresie jesienno-zimowym spadają o 80 %! Mam nadzieję, że teraz, gdy nadchodzą coraz cieplejsze dni,  więcej osób zwróci  uwagę na swoje stopy i odpowiednio o nie zadba.

Dorota Suder „Wdzięczna” ASA

Dorota Suder to miłośniczka historii medycyny, od wielu już lat zaprzyjaźniona z ASA. Z zawodu jest dyplomowaną pielęgniarką (pracowała na oddziale pediatrycznym), lecz z powodu choroby jaką jest stwardnienie rozsiane, nie może już czynnie służyć swą pomocą innym. Od wielu lat całym jej światem pozostaje własny dom i książki.

Wkrótce Dzień Babci i Dzień Dziadka – ASA życzy im dużo zdrowia

Oba święta jakie przypadają na najbliższy weekend (21-22 stycznia) są jednymi z najpiękniejszych w całym roku. W tym szczególnym czasie wszyscy pamiętamy o ukochanych Babciach i Dziadkach,  często już seniorach, składając im życzenia - zdrowia, radości, uśmiechu i wszystkiego czego potrzebują.


Nasze marki: