Agata Młynarska gwiazdą kampanii reklamowej LaciBios femina
Data publikacji: 08.02.2011r.drukujdrukuj

Kategoria: Informacje ogólne

Agata Młynarska gwiazdą kampanii reklamowej LaciBios femina

Agata Młynarska – znana i niezwykle popularna dziennikarka, prezenterka, wielka osobowość telewizyjna, jest gwiazdą kampanii reklamowej LaciBios femina - pierwszego w Polsce doustnego probiotyku ginekologicznego, dbającego o zdrowie intymne kobiety.

Agata Młynarska jest producentem kreatywnym programów i koncertów Telewizji Polsat oraz szefem Zespołu Nowych Projektów Polsatu. Pełni ponadto funkcję rzecznika prasowego festiwalu Top Trendy. Znakomicie prowadzi nie tylko wielkie koncerty galowe oglądane przez miliony widzów lecz także akcje charytatywne, kameralne spotkania i imprezy plenerowe.

Uważana za profesjonalistkę w każdym calu. Żywiołowa, radosna, szczera, zaraża innych swoim optymizmem i energią. Intuicyjnie wie jak dotrzeć do drugiego człowieka i zdobyć jego zaufanie. Dlatego też z wielką pasją od ponad 20 lat angażuje się w działania charytatywne. Współpracuje m.in. z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, z Towarzystwem Nasz Dom, z Warszawskim Hospicjum dla Dzieci, a także pomaga wraz z Fundacją Dziecięca Fantazja spełniać marzenia nieuleczalnie chorych dzieci. Jest również laureatką Orderu Uśmiechu.

Właśnie za te wszystkie działania, niosące pomoc i wsparcie najbardziej potrzebującym, Pani Agata Młynarska otrzymała 22 stycznia 2011r. zaszczytny tytuł „Gwiazda Dobroczynności” nagrodę specjalną za całokształt działalności charytatywnej, przyznaną w plebiscycie Gwiazdy Dobroczynności, zorganizowanym przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i tygodnik „Newsweek Polska”.

Szczególnie dużo miejsca w swoich działaniach społecznych i charytatywnych Agata Młynarska poświęca kobietom. To właśnie ona byłą inicjatorką akcji „Przepustka do XXI wieku” - akcji edukacyjnej, propagującej badania mammograficzne. Ta wieloletnia współpraca z  Polskim Towarzystwem Onkologicznym, a także prowadzone akcje, programy i koncerty miały na celu podniesienie świadomości polskich kobiet jak być: zdrowszą, piękniejszą, żyć pełnią swoich możliwości. Po dzień dzisiejszy nie wszystkie kobiety wiedzą co zrobić by cieszyć się pełnią życia. A o pewnych rzeczach po prostu warto wiedzieć! Nie tylko dla samej siebie, ale także dla bliskich osób – córki, matki, babci, przyjaciółki.

Nowoczesna i aktywna kobieta powinna przede wszystkim wiedzieć wszystko o swoim zdrowiu, w tym szczególnie intymnym i mieć go stale pod kontrolą.

Od dziś do nowoczesnej i skutecznej profilaktyki zdrowia intymnego będzie zachęcać Pani Agata Młynarska.

LaciBios femina to wygodny, komfortowy, bezpieczny, a przede wszystkim skuteczny doustny probiotyk ginekologiczny dbający o zdrowie intymne kobiety, który mogą stosować również kobiety w ciąży i karmiące piersią. LaciBios femina towarzyszy każdej kobiecie podczas antybiotykoterapii, stosowania antykoncepcji, korzystania z basenu, podczas wyjazdów oraz w naszej codziennej profilaktyce zdrowia intymnego.

Drogie Panie, od dziś Wasze zdrowie intymne jest pod kontrolą LaciBios femina.

Zapraszamy także na stronę www.zdrowieintymne.pl
 


Nasze marki: