ASA życzy wszystkim zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych
Data publikacji: 12.04.2017r.drukujdrukuj

Kategoria: Informacje ogólne

ASA życzy wszystkim zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych składamy Państwu  najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i radości.

Życzymy także, aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości, a spotkania w gronie najbliższych upływały w miłym, wiosennym nastroju.

Wielkanoc kojarzy się nam z kolorowymi pisankami, mnóstwem pysznego jedzenia, śmigusem dyngusem i wieloma innymi przyjemnymi rzeczami. W dzisiejszych czasach, gdy zazwyczaj każdy dzień mija niezauważony, to właśnie święta sprawiają, że mamy czas by się sobą nacieszyć. To czas, gdy z przyjemnością odwiedzamy rodzinę, przyjaciół i wspólnie zasiadamy przy suto zastawionych stolach. A na nich królują pasztety, mazurki, mięsa, sałatki itp.

W żadnym przypadku z tego wszystkiego nie rezygnujmy, ale nie zapominajmy także o złotym środku - umiarze. Jeśli chcemy przeżyć Wielkanoc bez problemów zdrowotnych, w tym głównie wątrobowych, to przede wszystkim nie przejadajmy się, nie sięgajmy od razu po wszystkie potrawy goszczące na stole. Decydujmy się na mniejsze porcje, odchodźmy od stołu, by zażyć choć małą porcję ruchu, a najlepiej wyjdźmy na długi świąteczny spacer. Możemy wspomóc naszą wątrobę sięgając po Hepason Complex, który ułatwia trawienie.

Hepason Complex uzupełnia codzienną dietę w cenny dla zdrowia ekstrakt karczocha oraz witaminy z grupy B. Karczoch pozytywnie wpływa na pracę wątroby, wspomaga i stymuluje prawidłowy przepływ soków trawiennych, biorących udział w procesie trawienia. Obecne w preparacie Hepason Complex witaminy z grupy B wykazują korzystne działanie na metabolizm składników odżywczych (białka, węglowodany, tłuszcze), które są dla naszego organizmu źródłem energii jakiej potrzebujemy do codziennego, sprawnego funkcjonowania.

Hepason Complex  pomaga rozwiązać  problem ciężkości w brzuchu skutecznie.


Nasze marki: