Delegacja z partnerskiego Powiatu Holzminden w ASA.
Delegacja z partnerskiego Powiatu Holzminden w ASA.
Delegacja z partnerskiego Powiatu Holzminden w ASA.
Data publikacji: 14.05.2015r.drukujdrukuj

Kategoria: Informacje ogólne

Goście z Holzminden w ASA

Z okazji inauguracji obchodów Dni Europejskich w województwie opolskim, na zaproszenie Starosty Głubczyckiego Józefa Koziny, do Głubczyc przybyła oficjalna delegacja Powiatu Holzminden z Panią Landratin Angelą Schurzeberg na czele.

W bieżącym roku mija 12 lat od momentu podpisania umowy partnerskiej między Powiatem Ziemskim Holzminden /Dolna Saksonia/, a Powiatem Głubczyckim, w którym siedzibę ma ASA.

W ramach swojego pobytu w Głubczycach delegacja z Holzminden odwiedziła i zwiedziła także naszą Firmę, która jest jednym z najnowocześniejszych zakładów w naszym województwie i plasuje się w czołówce firm farmaceutycznych obecnych na rynku farmaceutycznym OTC  oraz w ścisłej czołówce firm farmaceutycznych w Polsce.

Gościom z Niemiec podczas zwiedzania przedstawiono strategię Firmy, która opiera się na konsekwentnej budowie marki polskiej firmy, za którą stoją takie wartości jak:

  • jakość i innowacyjność
  • profesjonalizm
  • wiedza i ciągły rozwój
  • uczciwość i odpowiedzialność
  • przestrzeganie prawa

Goście po zakończonym spotkaniu, jak i w przesłanym podziękowaniu, podkreślali, że zwiedzili bardzo nowoczesny zakład.

Ze swojej strony bardzo dziękuję Zarządowi Spółki za umożliwienie zwiedzania zakładu, za bardzo ciekawą prezentację i przyjęcie delegacji, z którą osobiście mogłem zwiedzić bardzo nowoczesny /co podkreślali goście zagraniczni / zakład pracy.

Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów

Tadeusz Schmidt

Sekretarz Powiatu

 


Nasze marki: