Konferencja prasowa dedykowana LaciBios femina
Konferencja prasowa dedykowana LaciBios femina
Konferencja prasowa dedykowana LaciBios femina
Data publikacji: 09.02.2011r.drukujdrukuj

Kategoria: Informacje ogólne

Konferencja prasowa dedykowana LaciBios femina

7 lutego br. odbyła się w Warszawie w Pałacyku Zamoyskich przy ulicy Foksal 2 konferencja prasowa dedykowana nowoczesnym metodom profilaktyki zdrowia intymnego kobiety i nowej odsłonie LaciBios femina.

Podczas spotkania została zaprezentowana reklama telewizyjna LaciBios femina - pierwszego na rynku polskim doustnego probiotyku ginekologicznego, dbającego o zdrowie intymne nowoczesnej kobiety. Ogólnopolską kampanię reklamową wspiera Agata Młynarska, która wraz z naszą Firmą rozpoczyna akcję edukacyjną i prozdrowotną.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom kobiet, w trosce o ich zdrowie startujemy z całoroczną kampanią reklamową. Kampania LaciBios femina z udziałem Agaty Młynarskiej stanowi istotny element realizacji misji naszej Firmy, którą jest przede wszystkim edukacja prozdrowotna i dbanie o zdrowie Polaków.

Spotkanie było także okazją do rozmów na temat profilaktyki zdrowia intymnego.
Dr n. med. Jacek Tomaszewski przedstawił wyniki badań i interesujące przypadki dolegliwości intymnych, które najczęściej dotykają kobiety na całym świecie.    

Dzięki działaniom reklamowym oraz licznym akcjom edukacyjnym z udziałem m. in. Agaty Młynarskiej i dr. n. med. Jacka Tomaszewskiego, jeszcze więcej kobiet zyska dostęp do fachowych porad medycznych oraz do forum internetowego na portalu www.zdrowientymne.pl, na którym można podzielić się swoimi problemami, a także co najcenniejsze uzyskać fachową pomoc specjalisty – lekarza ginekologa.

Agata Młynarska jest laureatką prestiżowej nagrody Gwiazdy Dobroczynności, przyznanej w styczniu 2011 roku przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz „Newsweek Polska” za całokształt działalności charytatywnej. Otrzymała także Order Uśmiechu oraz współtworzyła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Współpracuje z Towarzystwem Nasz Dom, z Warszawskim Hospicjum dla Dzieci, a także już od ponad 6 lat pomaga wraz z Fundacją Dziecięca Fantazja spełniać marzenia nieuleczalnie chorych dzieci z całego kraju. Jest także Ambasadorką Fundacji "Przyjaciółka".

Czynnie promuje zdrowy tryb życia i pokazuje na własnym przykładzie, że kobieta na każdym etapie życia może być piękna, szczęśliwa i spełniona. Rozpoczęła realizację programu dla kobiet pod nazwą "Onaonaona -piękne strony kobiety", w ramach którego powstanie internetowa platforma komunikacji www.onaonaona.com oraz cykl warsztatów na temat zdrowia i urody kobiet dojrzałych. Niedawno założyła fundację „ONA dla zdrowia kobiety”, która będzie się zajmowała propagowaniem profilaktyki zdrowotnej i zdrowego stylu życia.


Nasze marki: