Epikrem, Pentacrem
Data publikacji: 06.03.2012r.drukujdrukuj

Kategoria: Informacje ogólne

Polacy ufają dermokosmetykom

 
Wyniki badania przeprowadzonego przez TNS OBOP w pierwszej połowie lutego 2012 r. dla DOZ.pl. wskazują, że już co piąty Polak kupuje kosmetyki apteczne.
Badania potwierdzają, że dermokosmetyki są postrzegane odmiennie od innych
kosmetyków. Polacy uważają je za bardziej skuteczne, a także jako posiadające
właściwości lecznicze, co wiąże się z tym, że polecane są przez specjalistów, osobom, które mają problemy ze skórą. Odpowiednio dobrane do potrzeb skóry dermokosmetyki  o właściwościach regeneracyjno – pielęgnacyjnych dostarczą niezbędnych substancji odżywczych, aby skóra wyglądała zdrowo i promienne. 
 
Nasza Firma od lat oferuje paletę nowoczesnych i skutecznych dermokosmetyków o wielokierunkowym działaniu, które w łatwy i sprawdzony sposób pomagają  dbać o zdrowy wygląd Twojej skóry.
Nasze dermokosmetyki m.in. Epikrem przeznaczony do skóry skłonnej do świądu, nadmiernie wysuszonego, rogowaciejącego naskórka, Pentacrem do codziennej pielęgnacji i ochrony skóry niemowląt i dzieci oraz Acnefan - peparat o podwójnym działaniu: wysuszającym i ściągającym do pielęgnacji cery trądzikowej; tworzymy w oparciu o surowce o sprawdzonej skuteczności, których źródłem jest Natura.  
 
Podstawową przyczyną kupowania dermokosmetyków  jak wskazuje badanie TNS OBOP  jest ich lepsza jakość niż innych kosmetyków (37%) oraz to, że są dobre dla wrażliwej, alergicznej cery (30%).
 
Jakie są jeszcze inne powody kupowania dermokosmetyków  przez Polaków?
Odpowiedź znajdziecie Państwo w pełnej wersji raportu. Zapraszamy do zapoznania się z nim.
Źródło TNS OBOP


Nasze marki: