Przywitaj wiosnę z Artresanem Active
Data publikacji: 05.03.2012r.drukujdrukuj

Kategoria: Informacje ogólne

Przywitaj wiosnę z Artresanem Active

Z każdym dniem wiosna coraz bliżej. Już niedługo z powiewem łagodnego wiatru dotrze w nasze progi wraz z pierwszymi symptomami wiosennego przebudzenia. Kiedy już nadejdzie, przemieni świat w pejzaż tysiąca mrugających barw. To wiosenne przebudzenie powinno nastąpić także w nas samych, w naszych umysłach i ciałach.
 
Co zrobić by powitać wiosnę w pełni sił witalnych?
Syndrom zmęczenia wiosennego to trwające wiele tygodni obniżenie sprawności psychofizycznej  połączonej z utratą energii życiowej, zmniejszoną koncentracją  i zmiennością nastrojów.
„Wiosenne przebudzenie” nie jest więc obojętne także dla psychiki człowieka. Stres, napięcie, bezsenność, zmienny nastrój, a coraz częściej depresja to objawy, które mogą nasilać się o tej porze roku.
Dlatego, dłuższe, cieplejsze dni wykorzystajmy, aby odbudować i  wzmocnić swoją kondycję psychiczną  i fizyczną. Nauka już dawno dowiodła, że ludzie uprawiający różne formy aktywności fizycznej rzadziej chorują. Ruch  „aktywizuje” układ odpornościowy, a osoby, które aktywnie spędzają czas, rzadziej cierpią także z powodu stresu, lęku lub depresji. Spacery, bieganie i pływanie z pewnością sprawią, że wrócą nam siły witalne i chęć do życia.
 
Ruch to zdrowie to, ale…
Aktywny tryb życia połączony z prawidłową dietą  przyniesie wymierne korzyści zdrowotne. Poranna gimnastyka,  spacery, ćwiczenia aerobowe podniosą  wydolność serca i ogólną sprawność ruchową. Ponadto osoby, które marzą o zgrabnej sylwetce i prawidłowym poziomie cholesterolu powinny w codziennym menu ograniczyć do minimum produkty z wysoką zawartością tłuszczu i cholesterolu oraz systematycznie przyjmować sprawdzone preparaty zawierające skuteczną dawkę steroli roślinnych (Sterolea). Osoby, które  aktywnie spędzają czas uprawiając rekreację i sport powinny z kolei zawczasu pomyśleć o swoich stawach i odpowiednio je zabezpieczyć. Pomoże nam w tym innowacyjny preparat Artresan Active.
 
Artresan Active to unikalna kompozycja aż 8 specjalnie dobranych składników – w tym glukozaminy, kwasów omega-3 oraz kolagenu – co jest gwarancją działania preparatu dla ochrony i zwiększenia wydolności stawów.
Specjalnie dla wszystkich Państwa wiersz Doroty Suder.
 
Wiosenne przebudzenie
 
Rumieniec świtu
Wita każdy dzień
A mowa natury
Wstążka strumienia
Kapela świerszczy
Zapraszają
By każdą z tych chwil
I obrazów przyrody
Zapamiętać
Zatrzymać w sercu
Jak najdłużej
Zatopić w wiecznotrwałym bursztynie
Na znak szacunku i więzi
Z przyrodą.
 
Dorota Suder


Nasze marki: