Uczucia z serca płynące
Data publikacji: 15.07.2016r.drukujdrukuj

Kategoria: Informacje ogólne

Uczucia z serca płynące

Uczucia, serce, emocje, to wszystkim dobrze znane słowa.

Słowa, które powinny być nam szczególnie bliskie i ważne, bo związane są z naszym zdrowiem. 

Ale czy w ostatnim czasie poświeciłeś trochę czasu, by zastanowić się, a potem zrobić coś, aby Twoje serce, które przecież  ciągle pracuje, było silne i zdrowe.

Według Doroty Suder zaprzyjaźnionej z nami pielęgniarki i miłośniczki historii medycyny, uczucia są kołysane pozytywką serca. Dlatego zatroszcz się o zdrowe i silne serce, bo ono jest potrzebne nie tylko Tobie, lecz także Twoim najbliższym.

 

Uczucia

Kołysane pozytywką serca

W tonacji miłosnego c-dur

Z którą tworzą matczyną więź

Tak silną jak baobab

Ukoronowany liśćmi

Którego zwarta korzeni sieć

Nie ustąpi wichurze życia

Lecz skarb jego ocali.

Dorota Suder

 

Tylko dzięki  zdrowiu i sile serca, cieszysz się wspólnymi chwilami z bliskimi, rodziną, dziećmi, a może już wnukami. Pracujesz, rozwijasz pasje, podróżujesz, poznajesz nowych ludzi, pielęgnujesz stare przyjaźnie.

Cokolwiek robisz, czy jesteś sam czy w gronie najbliższych, uprawiasz działkę, bawisz się z wnukami, jedziesz na rowerze, czy idziesz z psem na spacer serca Twoje serce pracuje. Dlatego dbaj o nie codziennie.

Novocardią robisz to prosto, komfortowo, a przede wszystkim skutecznie*.

Zapewne zastanawiasz się dlaczego kwasy omega-3 (EPA i DHA) zawarte w Novocardii są tak ważne dla Twojego zdrowia. Warto, abyś wiedział(a), że nasz organizm nie ma zdolności ich wytwarzania, a więc muszą być one dostarczane z diety. Kwasy omega-3 (EPA i DHA) korzystnie wpływają na pracę Twojego serca*. Regularne spożywanie kwasów omega-3 (EPA i DHA) jest zalecane przy diecie bogatej w tłuszcze zwierzęce.

Kto spośród nas nie powinien pomyśleć o suplementacji diety Novocardią? Każdy, kto chce aktywnie dbać o zdrowie i siłę swojego serca i układu krążenia*, wspomóc je w prawidłowym funkcjonowaniu*.

Więcej informacji na temat kwasów omega- 3 znajdziesz w tym miejscu.

*Oświadczenia zdrowotne http://www.asa.eu/produkty/suplementy-diety/novocardia


Nasze marki: