Wkrótce Dzień Babci i Dzień Dziadka – ASA życzy im dużo zdrowia
Data publikacji: 18.01.2017r.drukujdrukuj

Kategoria: Informacje ogólne

Wkrótce Dzień Babci i Dzień Dziadka – ASA życzy im dużo zdrowia

Oba święta jakie przypadają na najbliższy weekend (21-22 stycznia) są jednymi z najpiękniejszych w całym roku. W tym szczególnym czasie wszyscy pamiętamy o ukochanych Babciach i Dziadkach,  często już seniorach, składając im życzenia - zdrowia, radości, uśmiechu i wszystkiego czego potrzebują.

A czego potrzebują? Najczęściej każdy z nich odpowie… zdrowia.  Z tej okazji warto zatem Babci i Dziadkowi wręczyć oprócz kwiatów także drobny, ale „zdrowy” prezent, który podkreśli miłość, troskę i często wdzięczność za trud włożony w nasze lub naszych dzieci wychowanie.

Co można ofiarować dla zdrowia w prezencie na Dzień Babci i Dziadka? Które preparaty i suplementy mogą przysłużyć się ich kondycji? Wszystko zależy od ich wieku i stanu zdrowia. Mogą to być np. preparaty wzmacniające witalność (Vitaton) czy odporność (Immunosan 50+). Można także pomyśleć o ich oczach, szczególnie, że prawie każda Babcia i Dziadek nosi okulary lub używa ich do czytania. Warto wtedy pomyśleć o takim preparacie jak MaxiVision Total, który utrzymuje prawidłowe widzenie.

Jeśli chcemy okazać naszą troskę o ich serca możemy podarować im Novocardię, która nie tylko dba o zdrowie i siłę serca, ale także utrzymuje prawidłowy poziom cholesterolu. A jak wiadomo z wiekiem, u naszych kochanych Babć i Dziadków, zwiększa się ryzyko zachorowania na choroby sercowo-naczyniowe. Związane jest to ze zmianami jakie zachodzą w naczyniach krwionośnych. Zmiany jakie zachodzą w naczyniach sprawiają, że w dojrzałym wieku wiele osób zmaga się z podwyższonym cholesterolem i nadciśnieniem tętniczym. Novocardia lub  Novocardia Lady  będzie doskonałym prezentem dla osób, które  chcą aktywnie dbać o zdrowie i siłę swojego serca i układu krążenia, i wspomóc je w prawidłowym funkcjonowaniu.

Mamy nadzieję, że w tych dniach nikt nie zapomni o życzeniach dla Babci i Dziadka, a przy okazji wiele osób skorzysta z naszych prezentowych inspiracji i spośród powyższych propozycji wybierze odpowiedni prezent dla swoich lub swoich dzieci Dziadków. Tym samym wyrazicie nie tylko swoją pamięć, ale i troskę o ich zdrowie.

ASA życzy każdej Babci i Dziadka wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia!


Nasze marki: