Artresan  godny "Laura Klienta i Konsumenta 2011"
Data publikacji: 11.08.2011r.drukujdrukuj

Kategoria: Nagrody

Artresan godny "Laura Klienta i Konsumenta 2011"

Z przyjemnością  informujemy Państwa, że preparat Artresan zdobył najwięcej głosów w VII edycji ogólnopolskiego plebiscytu popularności  "Laur Klienta i Konsumenta 2011" w kategorii „Preparaty Antyreumatyczne”.

Laur Konsumenta i Klienta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego celem jest wyłanianie najpopularniejszych produktów i marek w kilkuset kategoriach. Celem nagrody jest wyróżnienie najpopularniejszych na polskim rynku marek i  produktów, ocenianych przez konsumentów pod kątem jakości, chęci rekomendacji i przywiązania do marki.
W tym roku opinie o produktach  i markach zbierano za pośrednictwem sondy telefonicznej, bezpośredniej, a także na portalach spółki Agora.
Nasz  czołowy preparat Artresan otrzymał 40% wszystkich  głosów w swojej kategorii plasując się tym samym na I miejscu.
Artresan to preparat sprawdzony przez miliony Polaków. Polecamy go jako preparat wzmacniający i odżywiający chrząstkę stawową w przypadku fizjologicznych zmian struktury chrząstek stawowych związanych ze starzeniem się organizmu, przy znacznym obciążeniu stawów, a także w czasie rekonwalescencji po kontuzjach stawów.
Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy głosowali na nasz preparat.
Artresan codziennie od rana wspomaga kolana!


Nasze marki: