Konsumencki Lider Jakosci 2012
Data publikacji: 14.11.2012r.drukujdrukuj

Kategoria: Nagrody

Artresan - Konsumencki Lider Jakości 2012

Z radością informujemy Państwa, że Redakcja Strefy Gospodarki
przyznała marce Artresan złote godło Konsumencki Lider Jakości 2012 w kategorii „Ochrona i wzmocnienie stawów”.
 
Konsumencki Lider Jakości 2012 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, prowadzony przez Redakcję Strefy Gospodarki, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Jego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku.
 
W dobie szerokiej oferty produktowej, zróżnicowanej wysoką ilością zmiennych – począwszy na jakości produktu, a skończywszy na jego cenie, polski konsument wybiera to, co jego zdaniem jest najlepsze.
 
Wielu Polaków zastanawia się nad poziomem ceny, znajomością marki, szerokością oferty, dostępnością produktu czy usługi, ale zdecydowana większość kupuje ten produkt, który ich zdaniem, z różnych powodów jest najlepszy, jest liderem jakości danej kategorii.
 
Właśnie ta opinia Polaków stała się przedmiotem ogólnopolskich badań, zrealizowanych w ramach programu Konsumencki Lider Jakości 2012.
Otrzymane wyniki i ich analiza pozwoliła jednoznacznie wyłonić liderów jakości poszczególnych kategorii produktowych. W każdej kategorii miejsce na podium znalazły trzy najczęściej wskazywane marki, zajmując kolejno pierwsze, drugie i trzecie miejsce.
 
Nasz preparat Artresan otrzymał ponad 41% wszystkich  głosów w swojej kategorii plasując się tym samym na I miejscu.
Źródło www.konsumenckiliderjakosci.pl/index2.html
 
Co sprawiło, że Artresan został uznany za Lidera Jakości w kategorii „Ochrona i wzmocnienie stawów” i zdobył zaszczytne złote godło?
 
W uzasadnieniu swoich opinii Klienci podawali informacje, że Artresan to produkt, który:

  • w znaczący sposób pomógł im zwalczyć ból stawów i jednocześnie poprawił samopoczucie.
  • przyniósł wyraźną ulgę po dłuższym stosowaniu
  • posiada odpowiednią dawkę glukozaminy
  • pomógł komuś z rodziny.

 
Ilość głosów oddana na Artresan potwierdza  fakt, że nasz preparat od wielu lat niezmiennie cieszy się zaufaniem milionów Polaków. Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy przyczynili się do zdobycia tak ważnego wyróżnienia i głosowali na nasz preparat.


Nasze marki: