W poprzednich edycjach konkursu tytuł Produktu Roku otrzymał (trzy razy z rzędu) Menoplant Soy-a 40+ w kategorii "Preparaty na menopauzę”
Data publikacji: 22.02.2017r.drukujdrukuj

Kategoria: Nagrody

LaciBios femina z tytułem Produkt Roku 2017

Apteka Media Sp. z o.o. to wrocławska firma wydająca publikacje o tematyce zdrowotnej. Publikacje kierowane są do pacjentów aptek oraz farmaceutów i personelu medycznego na terenie całej Polski. Do pacjentów trafia m.in. „abc aptekarza”, broszury tematyczne: "Produkty na TOPie z Twojej Apteki","45 plus", "Letni poradnik pacjenta", "Jak poradzić sobie z przeziębieniem", "Mama i dziecko", "Złote Produkty Roku".

Dla farmaceutów oraz personelu medycznego dociera  „świat farmacji.  Integralną częścią „świata farmacji” jest podręcznik najczęściej polecanych produktów OTC „Produkty Roku”, który powstaje na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród polskich farmaceutów. Celem tej publikacji jest ułatwienie klientom aptek orientacji w asortymencie produktów farmaceutycznych dostępnych bez recepty.

Apteka Media Sp. z o.o. za pośrednictwem farmaceutów i w tym roku wyłoniła zwycięskie Produkty Roku w poszczególnych kategoriach. Wyniki badań ankiety zostaną opublikowane na przełomie marca/kwietnia 2017, w podręczniku "świat farmacji - Produkty Roku 2017".

Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż na pytanie: „Który produkt będą Państwo najczęściej polecali swoim pacjentom w roku 2017 w kategorii "Preparaty ginekologiczne?”  większość farmaceutów wskazało produkty z serii LaciBios femina.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim farmaceutom, którzy typowali i będą w tym roku rekomendować LaciBios femina. Państwa rekomendacja jest dla nas powodem do dumy. Cieszymy się, że doceniliście jakość i skuteczność doustnego probiotyku ginekologicznego oraz preparatów do higieny intymnej. Dziękujemy za okazane zaufanie do produktów z serii LaciBios femina. To dzięki Wam  przyznano marce zaszczytne I miejsce w kategorii  „Preparaty ginekologiczne”.


Nasze marki: