Menoplant Soy-a  Produktem Roku 2014
Data publikacji: 05.03.2014r.drukujdrukuj

Kategoria: Nagrody

Menoplant Soy-a Produktem Roku 2014

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że Menoplant Soy-a 40+, po raz drugi z rzędu zdobył pierwsze miejsce w kategorii „preparaty na menopauzę”, w plebiscycie organizowanym przez Wydawnictwo Apteka i otrzymał zaszczytny tytuł Produkt Roku 2014.
 
Tytuł ten nadawany jest na podstawie wyników ankiety przeprowadzanej wśród farmaceutów, którzy wskazują według nich najlepsze preparaty w danej kategorii
zdrowotnej. Przyznawanie nagrody „Produkt Roku” ma na celu wyróżnienie produktów cieszących się szczególnym zaufaniem farmaceutów, na co dzień pracujących w aptece i polecających je pacjentom. 
 
Tegoroczne wyniki,  jedenastej  już edycji konkursu, potwierdziły że nasz Menoplant Soy-a 40+,  zawierający  naturalne izoflawony sojowe,  w budowie bardzo zbliżone do kobiecych hormonów – estrogenów, jest zdaniem farmaceutów preparatem godnym polecenia dla kobiet dojrzałych, które zmagają się z problemami towarzyszącymi menopauzie.
Farmaceuci bardzo często polecają go kobietom, które chcą znów osiągnąć wewnętrzną harmonię i oswoić się ze zmianami, które zachodzą w tym czasie w ciele i psychice kobiety
 
Wydawnictwo „Apteka”,  niezależna  wrocławska firma, która swoje publikacje o tematyce zdrowotnej kieruje do szerokiego grona odbiorców, zarówno pacjentów aptek jaki farmaceutów, z okazji przyznania nagród, wyda dla farmaceutów podręcznik najczęściej polecanych produktów OTC „Produkty Roku”.


Nasze marki: