NOVOCARDIA wyróżniona przez farmaceutów w kategorii  „preparaty wzmacniające serce”
Data publikacji: 06.03.2019r.drukujdrukuj

Kategoria: Nagrody

NOVOCARDIA wyróżniona przez farmaceutów w kategorii „preparaty wzmacniające serce”

Apteka Media Sp. to wrocławska firma wydająca publikacje o tematyce zdrowotnej.             Jedną z nich jest kierowany do farmaceutów oraz personelu medycznego „świat farmacji”. Fachowe artykuły i  szeroki zakres tematyczny sprawia, że magazyn ten od lat cieszy się dużym zainteresowaniem oraz uznaniem w środowisku aptekarskim.

Integralną częścią „świata farmacji” jest podręcznik najczęściej polecanych produktów leczniczych OTC, suplementów diety, wyrobów medycznych i kosmetyków.

W tegorocznej publikacji „Produkty Roku 2019” – BEZPŁATNYM dodatku do magazynu „świat farmacji”, który apteki otrzymają w kwietniu 2019 r., zaprezentowane zostaną wyniki ankiety przeprowadzonej przez Wydawnictwo wśród polskich aptekarzy. Badania dotyczyły produktów dostępnych bez recepty, które są najczęściej polecane przez farmaceutów w aptekach.

Miło nam poinformować, że na pytanie: który produkt będą Państwo najczęściej polecali swoim pacjentom w roku 2019, w kategorii  „preparaty wzmacniające serce” zwyciężyła nasza Novocardia.

Dziękujemy farmaceutom za oddane głosy i cieszymy się, że nasz produkt zasługuje na Państwa rekomendacje. Więcej informacji o Novocardii znajduje się na https://www.asa.eu/produkty/suplementy-diety/novocardia


Nasze marki: