Rekomendacja Business Centre Club dla ASA
Data publikacji: 13.09.2011r.drukujdrukuj

Kategoria: Nagrody

Rekomendacja Business Centre Club dla ASA

Po raz kolejny ASA została  uhonorowana  Rekomendacją Business Centre Club.
Przyznana Rekomendacja świadczy o tym, że ASA jest firmą rzetelną, wiarygodną, przestrzegającą zasad etyki kupieckiej i akceptującą zasady etyki kupieckiej i kodeksu honorowego Członka BCC.

Business Centre Club jest prestiżowym Klubem przedsiębiorców i największą w kraju organizacją indywidualnych pracodawców istniejącą od 1991 r.
Do BCC należy 2500 członków (osób i firm) reprezentujących blisko 250 miast, skupiających się w 24 lożach regionalnych na terenie całej Polski. Do BCC należą przedstawiciele wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe, koncerny wydawnicze i znane kancelarie prawne.

Rekomendacja Business Centre Club pomaga ich członkom w prowadzeniu działalności gospodarczej i społecznej, potwierdzając ich wiarygodność oraz przestrzeganie przez nich zasady fair play.
Członkowie BCC zobowiązani są ponadto do wzajemnej pomocy i współpracy przez co stanowią wzór społeczny godny naśladowania.


Nasze marki: