Sterolea Odkryciem Roku 2011
Sterolea Odkryciem Roku 2011
Data publikacji: 07.06.2011r.drukujdrukuj

Kategoria: Nagrody

Sterolea Odkryciem Roku 2011

Z radością informujemy, że preparat Sterolea otrzymał Godło Laur Konsumenta Odkrycie Roku 2011.

Nagroda jest przyznawana przez redakcję Rzecz o Biznesie – dodatek do dziennika Rzeczpospolita.

Laur Konsumenta to jeden z najbardziej prestiżowych programów w Polsce. Jest to program konsumencki, który pozwala wyłonić najpopularniejsze produkty i usługi  na rynku krajowym, pozytywnie oceniane przez konsumentów. Zakrojony na skalę ogólnopolską sondaż, daje producentom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty obecnie są liderami popularności w swojej grupie?

Kategoria Odkrycie Roku, w której Sterolea otrzymała nagrodę została stworzona z myślą o produktach nowych, szczególnie innowacyjnych i funkcjonujących na rynku od stosunkowo niedługiego czasu – a już zdobywających serca Klientów, które objęła także ciekawa i skuteczna kampania reklamowa.

Przyznana nagroda - Laur Konsumenta Odkrycie Roku 2011 jest dla nas tym bardziej cenna, że przyznana została przez samych konsumentów i mimo krótkiej, bo zaledwie dwumiesięcznej obecności preparatu Sterolea na polskim rynku, połączonej z ogólnopolską kampanią reklamową, której twarzą jest Tomasz Zubilewicz, pokazuje, że  Sterolea  została już zauważona i doceniona.

Nagroda ta dowodzi również, że Polacy nie boją się nowości oraz zwracają coraz większą uwagę na innowacyjność produktów i swoje zdrowie.

Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy przyczynili się do zdobycia tak ważnego wyróżnienia i głosowali na nasz preparat. Otrzymanie wyróżnienia Odkrycie Roku 2011 jest dla nas motywacją do dalszego działania i tworzenia preparatów zgodnych z najwyższymi standardami i oczekiwaniami Klientów.

Szanowny Czytelniku pamiętaj! Jeżeli chcesz obniżyć poziom cholesterolu we krwi, Sterolea jest produktem przeznaczonym właśnie dla Ciebie!


Nasze marki: