Epikrem i Pentacerm
Acnefan
Data publikacji: 31.12.2011r.drukujdrukuj

Kategoria: Nowości w ofercie

Dermokosmetyki ASA w nowej szacie

Nowoczesne, eleganckie i subtelne – tak można opisać nową szatę z jaką wraz z Nowym Rokiem wchodzą dermokosmetyki  ASA. Acnefan, Epikrem i Pentacrem  - bo to o nich mowa - otrzymały nowy design, który podkreśla ich profesjonalne zastosowanie, wzmacniając dotychczasowe zaufanie do preparatów a jednocześnie nadając im charakter nowoczesności.

Acnefan, Epikrem i Pentacrem to wiodące dermokosmetyki w portfolio ASA. Obecne od kilku lat na rynku zdobyły zaufanie nie tylko konsumentów lecz również farmaceutów. Chętnie polecane i rekomendowane. Swój sukces zawdzięczają skuteczności działania, bezpieczeństwu stosowania, precyzyjnie określonemu zastosowaniu. Wytwarzane w oparciu o najwyższej jakości surowce, z zastosowaniem surowych metod produkcji (GMP) i kontroli jakości (GLP) są ważnym elementem naszej oferty rynkowej.

Mamy nadzieję, że proponując naszym Klientom dermokosmetyki w nowej szacie, do grona ich zadowolonych użytkowników dołączą kolejni  klienci.

Problemy z właściwą pielęgnacją skóry, zwłaszcza skóry dotkniętej problemami tak powszechnymi acz uciążliwymi jak:  suchość i nadmierne rogowacenie naskórka, świąd, zmiany trądzikowe, odleżyny, pieluszkowe podrażnienie skóry wymagają skutecznej lecz bezpiecznej pielęgnacji.  I takim właśnie „zadaniom specjalnym” dedykowane  są Acnefan, Epikrem i Pentacrem.


Nasze marki: