Data publikacji: 12.06.2013r.drukujdrukuj

Kategoria: Nowości w ofercie

SKINEA - krem o właściwościach regeneracyjno - pielęgnacyjnych

Stan Twojej skóry odzwierciedla stan Twojego zdrowia. Nie zmienisz  swoich nawyków żywieniowych ani stylu życia z dnia na dzień, lecz możesz pomóc swojej skórze stosując odpowiednio dobrane  dermokosmetyki o właściwościach regeneracyjno - pielęgnacyjnych. Dostarczą one  skórze  niezbędnych substancji odżywczych, aby wyglądała zdrowo i promienne.
 
W naszej ofercie znajduje się już SKINEA - glicerynowy krem do rąk z ekstraktem z rumianku, olejem mineralnym, masłem shea i prowitaminą B5. Działa kojąco na skórę, chroni wysuszone i zniszczone dłonie. SKINEA wspomaga naturalną regenerację naskórka - masło shea i olej mineralny nadają skórze miękkość i gładkość. Tworzą barierę ochronną, która długotrwale chroni skórę przed niekorzystnym wpływem środowiska zewnętrznego.
 
Wskazania:

  • codzienna pielęgnacja i ochrona skóry dłoni,
  • suchość, szorstkość i łuszczenie skóry,
  • regeneracja zniszczonego naskórka.

Pełny opis produktu http://www.asa.eu/produkty/dermokosmetyki/skinea
 
Wszystkie nasze dermokosmetyki tworzymy w oparciu o surowce o sprawdzonej skuteczności, których źródłem jest Natura.  Oferujemy całą  paletę nowoczesnych i skutecznych dermokosmetyków o wielokierunkowym działaniu, które przede wszystkim w łatwy i sprawdzony sposób pomogą zadbać o zdrowy wygląd Twojej skóry.


Nasze marki: