Usługi kontraktowe

Zapraszamy do współpracy w zakresie kontraktowej produkcji suplementów diety, żywności specjalnego przeznaczenia medycznego, wyrobów medycznych i kosmetyków.
Nasza wiedza, ogromne doświadczenie i nowoczesne zaplecze techniczne gwarantują Państwu usługi na najwyższym światowym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Kim jesteśmy?

ASA to dynamicznie rozwijająca się firma, obecna na polskim rynku już od 17 lat. Jesteśmy producentem suplementów diety oraz kosmetyków spełniających najwyższe standardy polskie i międzynarodowe. W naszej ofercie znajduje się aktualnie kilkanaście marek (suplementów diety i kosmetyków). Produkty te są od wielu lat nagradzane, a firma ASA cieszy się zaufaniem zarówno Konsumentów, jak i środowisk naukowych oraz biznesowych.

Dewizą firmy od początku jej istnienia pozostają
innowacyjność i nieustanny rozwój, profesjonalizm, odpowiedzialność
oraz szacunek dla ludzi i środowiska naturalnego

Dlaczego warto z nami pracować?

Nasze najważniejsze atuty to dynamiczna i wykształcona kadra – oddani swej pracy ludzie, którzy odważnie patrzą w przyszłość i śmiało podejmują zawodowe wyzwania, przez cały czas podnosząc swe kwalifikacje dzięki licznym kursom i szkoleniom. Dysponujemy również nowoczesnym zakładem produkcyjnym spełniającym najwyższe standardy sanitarne. Posiadamy rozbudowane laboratorium, które należy obecnie do najlepiej wyposażonych w regionie. W zakresie dostaw surowców i technologii współpracujemy z renomowanymi firmami z całego świata, nieustannie poszukując nowych kontaktów i możliwości. Posiadamy ponadto wdrożone i regularnie certyfikowane systemy zarządzania jakością, bezpieczeństwem żywności, a także, jako jedno z niewielu przedsiębiorstw w regionie, System Zarządzania Środowiskowego.

Wszystkie nasze  preparaty tworzymy w oparciu o najnowsze badania naukowe, opinie ekspertów i wybitnych specjalistów z różnych dziedzin nauki. Powstają one we współpracy z wiodącymi jednostkami naukowo-badawczymi, działającymi zarówno w kraju, jak i za granicą. Inwestujemy ponadto w nowe projekty oraz działania edukacyjne, realizując misję odpowiedzialnego przedsiębiorstwa.

Co oferujemy?

W odpowiedzi na rosnące oczekiwania rynku, pragniemy zaoferować Państwu kompleksowe usługi w zakresie kontraktowej produkcji suplementów diety, żywności specjalnego przeznaczenia medycznego, wyrobów medycznych i kosmetyków. Oferujemy swą pomoc na każdym etapie powstawania produktu – od opracowania jego koncepcji, poprzez konsultacje w zakresie opakowań aż po rejestrację produktu,  jego produkcję przedseryjną i seryjną oraz kontrolę jakości.

Na Państwa życzenie opracujemy całą niezbędną dokumentację. W swej ofercie mamy ponadto usługi takie jak badanie stabilności produktu oraz pakowanie ręczne z uwzględnieniem szczególnych potrzeb Klienta. Oferujemy również usługi doradcze w zakresie Systemów Zarządzania Jakością. 

Szczegółową ofertę znajdą Państwo w kolejnych zakładkach naszej strony.

Składając na Państwa ręce niniejszą ofertę, pragniemy podkreślić, że jesteśmy otwarci na propozycje z Państwa strony i dołożymy wszelkich starań, by sprostać Państwa oczekiwaniom w każdym zleconym zakresie, obejmującym: prace badawczo-rozwojowe, opracowanie dokumentacji i produkcję kontraktową.

Wierzymy, że nasza wiedza i doświadczenie przełożą się na sukces rynkowy Państwa produktów, a co za tym idzie – na poprawę stanu zdrowia i komfortu życia Polaków.

Zapraszamy do kontaktu i mamy nadzieję, że nasze propozycje okażą się dla Państwa interesujące.

 


Nasze marki: