Prace badawczo-rozwojowe

Rynek suplementów diety i kosmetyków w Polsce rozwija się w zawrotnym tempie i z roku na rok staje się coraz bardziej wymagający. Sukces w tym segmencie nie jest dziełem przypadku. To efekt starannych badań, odpowiedzialnych decyzji i drobiazgowych planów popartych rzetelną wiedzą i autorytetem ekspertów z wielu dziedzin. Prace badawczo-rozwojowe to najważniejszy element tworzenia nowego, wartościowego produktu, którego sprzedaż przełoży się nie tylko na wyniki finansowe Państwa Firmy, ale przede wszystkim – na poprawę zdrowia i komfortu życia Polaków.

Warto skorzystać z naszego doświadczenia.
 Wiemy, jak odnieść sukces
i jesteśmy gotowi podzielić się tą wiedzą z naszymi Klientami.

Pomożemy Państwu stworzyć produkt skazany na sukces, opracowując jego koncepcję w najdrobniejszych szczegółach. W oparciu o nasze blisko 20-letnie doświadczenie zaproponujemy zupełnie nowe receptury produktów lub zmodyfikujemy istniejące tak, aby stanowiły odpowiedź na zapotrzebowanie runku.

Wiedząc, jak ważna w dzisiejszych czasach jest odpowiednia oprawa produktu, pomożemy wybrać, zaprojektować i wyprodukować najlepszej jakości opakowania na miarę oczekiwań Klienta.

Wsłuchując się w Państwa potrzeby, zaproponujemy: optymalne surowce do jego produkcji, nowoczesną szatę graficzną, odpowiedni typ opakowania. Oferujemy ponadto wparcie logistyczne na wszystkich etapach pracy.

Opracowanie koncepcji produktu / linii produktowej:

  • opracowanie receptur nowych produktów lub modyfikacja receptur istniejących produktów zgodnie z wymogami prawa
  • doradztwo w zakresie doboru opakowań
  • prace związane z projektowaniem opakowań handlowych produktów
  • doradztwo naukowe w zakresie produktu

Warto wiedzieć,  że  ASA wytwarza kosmetyki
zgodnie z normą PN-EN ISO 22716:2007
„Kosmetyki – Dobre Praktyki Produkcji (GMP) – Przewodnik
Dobrych Praktyk Produkcji”, zatwierdzoną w maju 2009 r.,
a obowiązkową do stosowania od 11.07.2013r.

Norma ta określa wytyczne w zakresie produkcji, kontroli, magazynowania produktów kosmetycznych i zwraca szczególnie uwagę m.in. na surowce i materiały opakowaniowe, wyroby gotowe.

Elementem GMP jest Kontrola Jakości. Dysponujemy w tym względzie odpowiednio, przeszkolonymi pracownikami, sprzętem, odpowiednio wyposażonymi pomieszczeniami, nowoczesnym Laboratorium oraz zatwierdzonymi procedurami, instrukcjami które umożliwiają:

  • pobieranie prób
  • kontrolę substancji wejściowych/wyjściowych, materiałów opakowaniowych, produktów pośrednich, produktów końcowych
  • badanie jakości środowiska pracy

Produkcja zgodnie z ww. normą daje wysoki poziom zaufania, co do efektów pracy. Zapewnia produkcję  stabilnych, powtarzalnych wyrobów, co zmniejsza potencjalną ilość reklamacji i skarg Klientów, a tym samym zwiększa w ich oczach wiarygodność firmy.

Ze względu na różnorodność i szeroki zakres usług każda oferta przygotowywana jest indywidualnie i powstaje w odpowiedzi na sprecyzowane zapytanie Klienta.

 


Nasze marki: