AMD 2009

Stowarzyszenie Zwyrodnienia Plamki Związanego z Wiekiem (AMD) przyznało nam specjalne wyróżnienie za wspieranie działalności Stowarzyszenia i pomoc w realizacji celów statutowych organizacji od początków jej działania.

Podstawowym celem działania Stowarzyszenia jest integrowanie środowiska osób zagrożonych utratą wzroku. Stowarzyszenie działa na rzecz pacjentów z różnymi schorzeniami siatkówki, zrzesza osoby dotknięte tą chorobą. Obserwuje także rozwój medycyny w dziedzinie zapobiegania, leczenia i rehabilitacji chorób siatkówki.
ASA aktywnie angażuje się w pracę Stowarzyszenia od 2005 r., realizując w ten sposób misję wspierania inicjatyw służących krzewieniu zdrowia i edukacji prozdrowotnej.

Zainteresował Cię ten artykuł? Porozmawiajmy!

Zadzwoń! Jesteśmy dostępni w godz. 7:00 – 15:00 w dni robocze pod numerem:
+ 48 77 485 08 01
Wolisz do nas napisać? Skorzystaj z poniższego adresu:
sekretariat@asa.eu
Masz produktowy pomysł, problem lub wyzwanie? Poniższy formularz jest do Twojej dyspozycji.

    Administratorem Twoich danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest ASA Sp. z o.o. z siedzibą w Głubczycach, ul. Oświęcimska 11, 48-100 Głubczyce. Twoje dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania zgodnie z prawnie uzasadnionym celem administratora, a w przypadku wyrażenia poniższych zgód również do celów marketingowych. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.