Prace badawczo-rozwojowe

Rynek suplementów diety i kosmetyków rozwija się w zawrotnym tempie i z roku na rok staje się coraz bardziej wymagający. Sukces w tym segmencie nie jest dziełem przypadku. To efekt starannych badań, odpowiedzialnych decyzji i drobiazgowych planów popartych rzetelną wiedzą z wielu dziedzin. Prace badawczo-rozwojowe to najważniejszy element tworzenia nowego, wartościowego produktu, którego sprzedaż przełoży się nie tylko na wyniki finansowe Twojej firmy, ale przede wszystkim – na poprawę zdrowia i komfortu życia konsumentów.
 

Zyskaj łatwy dostęp do wiedzy, innowacji naukowych, technologicznych i surowcowych!

Pomysłowość i stałe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań

W naszej pracy mamy twórcze podejście do surowców, formulacji i form. Doradzamy i proponujemy rozwiązania optymalne dla klienta. Często wracamy do zleceniodawcy z formulacją, o jakiej nawet nie myślał, niespotykaną na rynku.

Wiedza - bardzo mocny merytorycznie zespół

Pracownicy ASA to specjaliści na różnych polach: naukowych, prawnych, technologiczno-produkcyjnych, ale przede wszystkim wykorzystania surowców oraz kombinacji surowców, a także aktualnych badań stojących za surowcami.

Wiemy, jak odnieść sukces i chcemy podzielić się tą wiedzą z Tobą!

Jako jeden z nielicznych producentów kontraktowych posiadających w swoim portfolio wielokrotnie nagradzane, doskonale rozpoznawalne i świetnie sprzedające się własne marki produktowe, pomożemy Ci stworzyć produkt skazany na sukces, opracowując jego koncepcję w najdrobniejszych szczegółach. W oparciu o nasze blisko 20-letnie doświadczenie zaproponujemy zupełnie nowe receptury produktów lub zmodyfikujemy istniejące tak, aby stanowiły odpowiedź na zapotrzebowanie rynku.

Opracowanie koncepcji produktu / linii produktowej

opracowanie receptur nowych produktów lub modyfikacja receptur istniejących produktów zgodnie z wymogami prawa

doradztwo w zakresie doboru opakowań

prace związane
 z projektowaniem opakowań handlowych produktów

doradztwo naukowe w zakresie produktu

skontaktuj się z nami