O nas

O Nas

Firmę ASA założyliśmy w 1999 roku mając na celu poprawę zdrowia Polaków i jakości naszego życia. Wierzyliśmy wtedy i wierzymy niezmiennie, że nie leczenie a właśnie profilaktyka, związana z suplementacją organizmu człowieka w naturalne składniki odżywcze, jest jedną z podstaw utrzymania dobrego zdrowia.

Podstawą są ludzie

Od początku wiedzieliśmy, że nasz cel można zrealizować wyłącznie w oparciu o najnowsze badania naukowe, wiedzę ekspertów z zakresu medycyny, farmacji i innych dziedzin nauki.

Do dzisiaj nasze produkty powstają we współpracy z wiodącymi jednostkami naukowo-badawczymi, zarówno z kraju jak i z zagranicy. Ale ASA to przede wszystkim bardzo mocny merytorycznie wewnętrzny zespół ekspertów na różnych polach: naukowych, aspektów prawnych, technologiczno-produkcyjnych, wykorzystania surowców oraz kombinacji surowców, a także aktualnych badań stojących za surowcami.

Co jednak najważniejsze, w naszej kulturze organizacyjnej postawiliśmy na troskę o klienta, jego spokojną głowę na każdym etapie współpracy. Dlatego nasi specjaliści, to ludzie ciepli i empatyczni – tacy, z którymi nasi klienci po prostu lubią pracować.

Doświadczenie z czołowymi markami

Zaczynaliśmy od własnych produktów, które do dziś należą do najbardziej rozpoznawalnych i wielokrotnie nagradzanych marek na rynku: Artresan, LaciBios Femina, Menoplant, Sterolea, Novocardia, czy MaxiVision to tylko niektóre z naszych „dzieci”. Uzyskana w toku prac nad tymi produktami wiedza pozwoliła nam rozwinąć szerokie kompetencje i bogate doświadczenia i biegłość w całym procesie pracy nad produktem, którymi postanowiliśmy zacząć się dzielić, oferując produkcję kontraktową.
Dlatego możesz zwrócić się do nas z dowolnym konceptem a pomożemy Ci go oszlifować.

Kluczowa jest jakość

Jedną z rzeczy, jakich nauczyliśmy się tworząc własne marki, była troska o jakość w najdrobniejszym szczególe
i na każdym etapie produkcji. Od ponad dwóch dekad budujemy także partnerskie relacje z czołowymi światowymi producentami i dystrybutorami najwyższej jakości składników, bo podstawą dobrej jakości produktu jest dobry surowiec.

Pasja, kreatywność i odwaga

Od zawsze towarzyszą nam odwaga i pomysłowość. Stale poszukujemy nowych rozwiązań – mamy twórcze podejście do surowców, formulacji i form. Potrafimy tworzyć produkty o niespotykanym wcześniej składzie, formie i parametrach.

Wszystko to wynika chyba z naszej najważniejszej cechy, a mianowicie szczerej PASJI do tworzenia produktów, które wywołają realną zmianę: poprawią zdrowie i jakość życia ludzi, a dzięki temu przełożą się na sukces biznesowy naszych klientów i dadzą im powody do dumy.

Nasza misja

Naszą misją jest dążenie do utrzymania zdrowia społeczeństwa na jak najwyższym poziomie poprzez dostarczanie klientom innowacyjnych, opartych na naukowych dowodach produktów, które pozwolą konsumentom czuć się zdrowszymi i szczęśliwszymi.

Nasze wartości

Troska

Podejście 360 stopni: nie zostawiamy klienta samemu sobie w żadnej sytuacji, Jesteśmy zawsze zaangażowani we współpracę.

Pasja

Nasze produkty to nasze „dzieła”, które z dumą wprowadzamy na rynek. Staramy się zawsze zaszczepić w nich coś, co da im unikalny charakter i wyróżni je na rynku.

Duma

Produkty tworzymy zawsze we współpracy z Klientem – masz świadomość tego, że produkty to owoc naszych wspólnych starań i powód do dumy dla Ciebie.

Odwaga

Nie boimy się wyzwań produkcyjnych, innowacji surowcowych i technologicznych. Jesteśmy pomysłowi wszędzie tam, gdzie napotykamy na przeszkody.

Transparentność

Jesteśmy szczerzy i zawsze komunikujemy wszystko, co ważne szybko i wprost.

Bliska współpraca

z klientem bazująca na otwartości i zaufaniu; staramy się zbudować wieloosobową współpracę i pozytywną interakcję.

Pewność i spokojna głowa

Bezpieczeństwo wynikające z naszej rzetelności i wiarygodności popartej certyfikatami. Stoimy murem za efektami naszej pracy.

Zespół

2019

Feministic otrzymuje tytuł DOBRA MARKA 2019 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii: Suplementy diety dla kobiet: Preparaty wspierające układ moczowy.

2016

Immunosan wyróżniony tytułem DOBRA MARKA 2016 w kategorii Preparaty wspierające odporność.

2015

Menoplant Soy-a 40+ po raz trzeci z rzędu otrzymuje tytuł Produkt Roku w kategorii "Preparaty na menopauzę'. LaciBios femina DOBRA MARKA 2015 w kategorii „Preparaty dla kobiet - osłona układu moczowo-płciowego" Sterolea otrzymuje złote godło w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2015 w kategorii „Preparaty na obniżenie poziomu cholesterolu".

2014

Menoplant Soy-a 40+ po raz drugi z rzędu otrzymuje tytuł Produkt Roku w kategorii "Preparaty na menopauzę". VITATON wyróżniony srebrnym godłem programu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2014 w kategorii "Preparaty wzmacniające organizm"

2013

Menoplant Soy-a 40+ wybrany przez farmaceutów jako Produkt Roku 2013 w kategorii "Preparaty na menopauzę".

2012

Artresan zdobywa złote godło KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2012 w kategorii „Ochrona i wzmocnienie stawów".

2011

Zloty OTIS 2011 dla preparatu Artresan. Godło Laur Konsumenta "Odkrycie Roku 2011" dla Sterolea. Wyróżnienie „Gazela Biznesu 2011" dla ASA przyznana przez „Puls Biznesu".

2010

Złoty OTIS dla Novocardii

2009

Złoty OTIS 2009 dla MaxiVision i LaciBiosƒemína. ASA znalazła się w elitarnym gronie DIAMENTÓW FORBESA 2009 - przedsiębiorstw odnoszących sukcesy w oparciu o kreatywne rozwiązania i dynamiczne działanie.

2008

ASA została laureatem III edycji Ogólnopolskiego Programu Jakości w Polskich Przedsiębiorstwach organizowanego przez redakcję Biznes Raportuw "Gazecie Prawnej" i "Polskie Centrum Badań". Godło JAKOŚĆ ROKU 2008otrzymały produkty Lacißios femina i MaxiVision Total.

2007

LaciBios femina uzyskuje zaszczytny tytuł "Laur konsumenta 2007 - Odkrycie roku 2007" w plebiscycie organizowanym przez Grupa Mdia Partner i Przegląd Gospodarczy.

2006

Prestiżowa nagroda Złoty OTIS 2006 dla Artresanu. "LAUR KONSUMENTA 2006” dla Menoplant Soy-a 40+ - Złote Godło w kategorii „Farmaceutyki dla kobiet dojrzałych".

2005

ASA Sp. z o.o. z tytułem "Gazeli Biznesu 2005"
w organizowanym przez "Puls Biznesu" rankingu najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw.

2004

Artresan zdobywa złote godło KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2012 w kategorii „Ochrona i wzmocnienie stawów".

2003

Wdrożenie i certyfikacja zakładu na spełnienie wymagań systemu HACCP oraz normy ISO 9001:2000.

2002

Wprowadzenie na rynek czołowych marek ASA: Artresan i Menoplant.

2001

Wprowadzenie na rynek pierwszych dietetycznych produktów spożywczych.

2000

Wprowadzenie na rynek pierwszych dwóch dermokosmetyków.

1999

Powstanie firmy ASA, uruchomienie zakładu produkcyjnego.