ASA wyróżniona Certyfikatem Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy

Firma ASA aktywnie wspiera działania mające na celu ochronę środowiska naturalnego. Od lat stosujemy najwyższe standardy dbałości o środowisko  -przede wszystkim poprzez doskonalenie procesów i procedur, modernizację maszyn i infrastruktury. Posiadamy wdrożony Sysłem jakości i środowiska.

Głównym kierunkiem dbałości o środowisko jest ograniczenie emisji zanieczyszczeń do powietrza,  minimalizacja wytwarzania odpadów, dążenie do ochrony zasobów naturalnych oraz tworzenie bezpiecznych miejsc pracy.

Nasza polityka środowiskowa obejmuje także rozsądne zarządzanie zużytym sprzętem elektronicznym. Działania realizowane w ramach tego obszaru obejmują m.in. zmniejszenie liczby produkowanych odpadów elektronicznych, o czym świadczy przyznany ASA  Certyfikat Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy.  To prestiżowe wyróżnienie  przyznawane jest firmom, które aktywnie działają na rzecz budowania społecznej odpowiedzialności biznesu, a także stosują się do najwyższych standardów dbałości o środowisko naturalne.

Certyfikat potwierdza, że ASA zawraca uwagę na problemy ekologiczne współczesnego świata i nie jestnam obcy temat recyklingu.

ASA Certyfikat Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy

Zainteresował Cię ten artykuł? Porozmawiajmy!

Zadzwoń! Jesteśmy dostępni w godz. 7:00 – 15:00 w dni robocze pod numerem:
+ 48 77 485 08 01
Wolisz do nas napisać? Skorzystaj z poniższego adresu:
sekretariat@asa.eu
Masz produktowy pomysł, problem lub wyzwanie? Poniższy formularz jest do Twojej dyspozycji.

    Administratorem Twoich danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest ASA Sp. z o.o. z siedzibą w Głubczycach, ul. Oświęcimska 11, 48-100 Głubczyce. Twoje dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania zgodnie z prawnie uzasadnionym celem administratora, a w przypadku wyrażenia poniższych zgód również do celów marketingowych. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.