Diamenty Forbesa

ASA Sp. z o.o. znalazła się w elitarnym gronie DIAMENTÓW „FORBESA” 2009, czyli przedsiębiorstw odnoszących sukcesy w oparciu o kreatywne rozwiązania i dynamiczne działanie.

Redakcja „FORBESA” wraz z analitykami i ekspertami firmy Dun & Bradstreet Polska zbadała ponad 1500 firm. Na liście DIAMENTÓW znalazły się te, które osiągnęły największy wzrost wartości w ciągu ostatnich trzech latach. Lista DIAMENTÓW „FORBESA” promuje firmy o dynamicznym rozwoju, najwyższych zyskach i dużych inwestycjach w aktywa trwałe.

Dla ASA Sp. z o.o. tytuł DIAMENT „FORBESA” to prestiżowe wyróżnienie i potwierdzenie wiarygodności wśród partnerów biznesowych.

Zainteresował Cię ten artykuł? Porozmawiajmy!

Zadzwoń! Jesteśmy dostępni w godz. 7:00 – 15:00 w dni robocze pod numerem:
+ 48 77 485 08 01
Wolisz do nas napisać? Skorzystaj z poniższego adresu:
sekretariat@asa.eu
Masz produktowy pomysł, problem lub wyzwanie? Poniższy formularz jest do Twojej dyspozycji.

    Administratorem Twoich danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest ASA Sp. z o.o. z siedzibą w Głubczycach, ul. Oświęcimska 11, 48-100 Głubczyce. Twoje dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania zgodnie z prawnie uzasadnionym celem administratora, a w przypadku wyrażenia poniższych zgód również do celów marketingowych. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.