Gazela Biznesu dla ASA

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że ASA już po raz kolejny otrzymała wyróżnienie w rankingu Gazeli Biznesu. Tytuł przyznawany jest przez redakcję dziennika „Puls Biznesu”, przy współpracy z firmą Coface Poland i pod patronatem Krajowej Izby Gospodarczej.

Gazele Biznesu 2011 – to już XII edycja plebiscytu wskazującego  najbardziej dynamiczne polskie przedsiębiorstwa.
Wyróżnienie Gazela Biznesu otrzymują firmy dynamicznie się rozwijające, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie. Wyróżnione firmy rozwijają się szybko i stabilnie, niezależnie od warunków gospodarczych.
Uzyskany tytuł to dla ASA nie tylko nagroda za całoroczną rzetelną pracę, lecz również
uznanie wieloletniej działalności firmy, która dzięki swej dynamice potrafi wygrywać nawet z o wiele większymi konkurentami. W przeciągu trzech lat firma nie odnotowała żadnych strat, i z roku na rok odnotowuje  znaczący wzrost sprzedaży. Ponadto ASA wyróżnia się nieposzlakowaną opinią i uczciwością wobec swoich  kontrahentów.

Tegoroczne, zaszczytne wyróżnienie w rankingu Gazeli Biznesu dołączy do grona wyróżnień i nagród otrzymanych przez ASA od „Pulsu Biznesu” w latach wcześniejszych:
• W2006r. ASA znalazła się w gronie firm nominowanych do tytułu Gazeli Biznesu
• W 2007r. ASA zdobyła tytuł Gazeli Biznesu
• W 2008r. ASA zdobyła wyróżnienie w rankingu Gazel Biznesu

Zainteresował Cię ten artykuł? Porozmawiajmy!

Zadzwoń! Jesteśmy dostępni w godz. 7:00 – 15:00 w dni robocze pod numerem:
+ 48 77 485 08 01
Wolisz do nas napisać? Skorzystaj z poniższego adresu:
sekretariat@asa.eu
Masz produktowy pomysł, problem lub wyzwanie? Poniższy formularz jest do Twojej dyspozycji.

    Administratorem Twoich danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest ASA Sp. z o.o. z siedzibą w Głubczycach, ul. Oświęcimska 11, 48-100 Głubczyce. Twoje dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania zgodnie z prawnie uzasadnionym celem administratora, a w przypadku wyrażenia poniższych zgód również do celów marketingowych. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.